مشخصات گلکسی زد فلیپ 3 در Geekbench فاش شد

گوشی‌های تاشوی سامسونگ درحال حاضر حرف اول را در تمام بازار این دستگاه‌ها می‌زنند. از لحاظ عملکرد سخت افزار و نرم افزار، سامسونگ بهترین حالت را به تمام مشتریان خود ارائه داده است و از این لحاظ، بسیاری از کاربران منتظر رونمایی از نسخه جدید گوشی‌های FOLD و Flip هستند. مشخصات گلکسی زد فلیپ 3 با توجه به نزدیک شدن به روز رونمایی از این محصول توسط Geekbench فاش شده و اطلاعات جالبی را در اختیار ما قرار داده است.

گلکسی زد فلیپ به تازگی از آزمایشگاه TENNA چین عبور کرده و طی این مرحله، اطلاعات جالبی در رابطه با ظرفیت باتری آن در دسترس عموم قرار گرفته است. حال مشخصات گلکسی زد فلیپ 3 اینبار در برنامه‌ای دیگر نیز فاش شده است و با توجه به اطلاعات در دسترس گرفته، ظاهرا خبری از نسخه پلاس برای پردازنده کنونی کوالکام نخواهد بود. گلکسی زد فلیپ 3 از پردازنده اسنپدراگون 888 در کنار 8 گیگابایت رم با شماره مدل SM-F7110U استفاده کرده است. از لحاظ عملکرد تک هسته‌ای همانطور که انتظار می‌رفت، پردازنده اسنپدراگون 888، امتیاز 1015 را به ثبت رسانده و در بخش چند هسته‌ای نیز شاهد عملکرد خوب این دستگاه با امتیاز 3161 هستیم.

مشخصات گلکسی زد فلیپ 3

البته باید بگوییم این اطلاعات درحال حاضر همگی به صورت یک منبع غیر معتبر در اینترنت پخش شده‌اند و احتمال دارد تا زمان رونمایی از این محصول، سامسونگ تغییراتی در زمینه مقدار رم، پردازنده و …. برای این دستگاه اعمال کند. از دیگر اطلاعات جالبی که احتمال انجام دادن آن توسط سامسونگ زیاد است. حضور نسخه پلاس و یا الترا برای گلکسی زد فلیپ 3 با پردازنده اسنپدراگون 888 پلاس و همچنین مقدار رم بالاتر و شاید ابعادی متفاوت باشد. با این حال باید تا روز 11 آگوست صبر نماییم تا شاهد رونمایی محصولاتی همچون زد فولد 3، گلکسی بادز 2 در کنار زد فلیپ 3 باشیم. باید دید سامسونگ چه عکس العملی در رابطه با تمام این محصولات نشان خواهد داد.

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *