فهرست بستن

مرسدس بنز E کلاس مدل ۲۰۲۱ قیمت‌گذاری شد

۲۵ شهریور ۹۹ ساعت ۱۴:۵۲

قیمت مدل‌های مختلف فیس لیفت مرسدس بنز E کلاس مدل ۲۰۲۱ تعیین شد که طبق آن مدل E350 سدان ارزان‌ترین مدل این خانواده خواهد بود.

شرکت آلمانی مرسدس بنز قیمت مدل‌های مختلف فیس لیفت مرسدس بنز E کلاس مدل ۲۰۲۱ را برای بازار آمریکا اعلام کرد که طبق آن مدل E350 سدان با قیمت ۵۴ هزار و ۲۵۰ دلار به عنوان ارزان‌ترین مدل این خانواده محسوب می‌شود. این مدل به صورت استاندارد از تجهیزاتی چون صفحه آمپر دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی و نمایشگر ۱۲.۳ اینچی اطلاعات سرگرمی با دستیار صوتی بهره می‌برد که از اپل کارپلی و اندروید اتو نیز پشتیبانی می‌کند.

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

سیستم نورپردازی داخلی با ۶۴ رنگ مختلف، غربیلک فرمان جدید و گرم‌کن صندلی‌های جلو جزو سایر امکانات این مدل محسوب می‌شوند.

مشخصات مرسدس بنز E کلاس مدل ۲۰۲۱

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مدل E350 این خودرو از موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر توربو بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۲۶۰ اسب بخار و گشتاور ۳۷۰ نیوتن‌متر تولید کند. قدرت تولید شده از این موتور توسط گیربکس ۹ سرعت اتوماتیک به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. این خودرو ظرف مدت ۶.۱ ثانیه از سرعت صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن نیز ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. مشتریان برای کشش بیشتر می‌توانند نسخه چهار چرخ محرک یا ۴Matic این مدل را با قیمت ۵۶ هزار و ۷۵۰ دلار سفارش دهند.

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مشتریانی که خواهان خرید مدل قدرتمندتر مرسدس بنز E کلاس مدل ۲۰۲۱ هستند می‌توانند نسخه E450 4Matic را با قیمت پایه ۶۲ هزار دلار خریداری کنند. این مدل از یک موتور ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی توربو بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۳۶۸ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتن‌متر را تولید کند. این موتور به سیستم هیبریدی خفیف EQ Boost مجهز شده که قادر است به طور موقتی ۲۱ واحد اسب بخار و ۲۵۰ نیوتن‌متر گشتاور به خودرو اضافه کند. این مدل به کمک چنین پیشرانه‌ای می‌تواند ظرف مدت ۴.۹ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد.

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مدل E53 سدان به عنوان ارزان‌تری نسخه AMG در خانواده E کلاس محسوب می‌شود که به یک موتور ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی توربو با قدرت ۴۳۵ اسب بخار و گشتاور ۵۲۰ نیوتن‌متر مجهز شده است. این مدل نیز از سیستم هیبریدی خفیف EQ Boost برخوردار بوده و به واسطه قدرت بیشتر می‌تواند ظرف مدت ۴.۴ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد.

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مدل پرچم‌دار و پرفورمنس E63 S به عنوان گران‌ترین مدل مرسدس بنز E کلاس مدل ۲۰۲۱ محسوب می‌شود که برای خرید آن باید ۱۰۷ هزار و ۵۰۰ دلار پرداخت کرد. این سوپر سدان از یک موتور ۴ لیتری V8 توئین توربو بهره می‌برد که قادر به تولید قدرتی برابر با ۶۱۲ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتن‌متر است. قدرت تولید شده از این پیشرانه توسط گیربکس ۹ سرعت اتوماتیک و سیستم ۴Matic با تنظیم اسپرت به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود. مدل E63 S ظرف مدت ۳.۳ ثانیه از صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت خواهد رسد و حداکثر سرعت آن به صورت الکتریکی روی ۳۰۰ کیلومتر محدود شده است. برای خرید مدل استیشن E63 S نیز باید ۱۱۲ هزار و ۴۵۰ دلار پرداخت کرد.

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

شرکت مرسدس بنز مدل‌های کوپه و کابریولت E کلاس را فقط در دو نسخه E450 و E53 به بازار عرضه می‌کند. قیمت نسخه E450 کوپه دیفرانسیل عقب از ۶۴ هزار و ۹۵۰ دلار شروع می‌شود که قیمت مدل چهار چرخ محرک آن ۲۵۰۰ دلار گران‌تر خواهد بود. مدل کابریولت  قیمت بیشتری دارد و قیمت مدل E450 دیفرانسیل عقب آن از  ۷۱ هزار و ۹۵۰ دلار آغاز می‌شود که اگر سامانه چهار چرخ محرک آن را نیز مشتریان سفارش دهند قیمت آن به ۷۴ هزار و ۴۵۰ دلار خواهد رسید. این در حالی است که قیمت E53 کوپه ۷۶ هزار و ۲۵۰ دلار بوده و نسخه کابریولت آن با ۶ هزار و ۶۰۰ دلار اختلاف حدود ۸۲ هزار و ۸۵۰ دلار قیمت دارد.

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مرسدس بنز E کلاس مدل 2021

مدل آلترین آخرین عضو خانواده مرسدس بنز E کلاس مدل ۲۰۲۱ محسوب می‌شود که برای نخستین بار در بازار آمریکا به فروش خواهد رسید. این مدل یک استیشن آفرودی با روکش‌های پلاستیکی بدنه است که از سیستم تعلیق بادی و سامانه چهار چرخ محرک ۴Matic بهره می‌برد. در بازار آمریکا فقط نسخه E450 آلترین این مدل به فروش خواهد رسید که قیمت آن ۶۷ هزار و ۶۰۰ دلار است.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *