فهرست بستن

مردی در آلمان، مالک ۱۴۴ دستگاه فولکس واگن گلف است

مردی در آلمان، مالک ۱۴۴ دستگاه فولکس واگن گلف است

فولکس‌واگن گلف به عنوان محبوب‌ترین محصول این شرکت در تاریخ حضور خود در عرصه خودروسازی شناخته می‌شود. تاکنون تقریبا حدود ۳۰ میلیون دستگاه گلف توسط فولکس‌واگن تولید شده، که ۱۴۴ نمونه از آن تنها تحت مالکیت یک فرد اتریشی است. جوزف جوزا، فردی است که علاقه بسیار زیادی به خودروی گلف دارد و مجموعه بی‌نظیری از مدل‌های مختلف فولکس‌واگن گلف را در پارکینگ شخصی خود پارک کرده است.

Volkswagen Golf / فولکس‌واگن گلف

جوزا در مورد اولین تجربه رانندگی با فولکس‌واگن گلف می‌گوید:

وقتی اولین بار در گلف نشستم، احساس کردم که این خودرو فقط برای من ساخته شده است. فولکس‌واگن گلف، پشت فرمان بسیار جذابی داشت و برای رانندگی روزانه خیلی مناسب بود.

پس از اولین تجربه بیادماندنی، علاقه جوزا به فولکس‌واگن گلف بیش‌تر شد؛ به طوری که انواع مدل‌‌های گلف شامل گلف کابریو برای تابستان, گلف GTI برای تفریح و گلف کانتری را برای رانندگی در زمستان خریداری کرد. اولین خودرویی که جوزف جوزا خرید، یک دستگاه فولکس‌واگن گلف MK1 بود که در اوایل دهه ۹۰ میلادی توسط او خریداری شد. اما با گذشت زمان و خریدن مدل‌های مختلف فولکس‌واگن گلف، کلکسیون جوزا هر روز کامل‌تر می‌شد.

Volkswagen Golf / فولکس‌واگن گلف

جوزا در این باره می‌گوید:

برای خرید مدل‌های مختلف گلف، فقط کافی بود تا جستجوی ساده‌ای در اینترنت انجام دهم و سپس می‌توانستم خودروی موردنظر را با قیمت بسیار پایین خریداری کنم. در بعضی موارد، هزینه حمل‌ونقل از قیمت خودرو بیش‌تر می‌شد. قدیمی‌ترین خودروی موجود در کلکسیون من، یک نمونه فولکس‌واگن گلف مدل ۱۹۷۴ است که با درهای کشویی برای مشتریان عرضه شده بود.

Volkswagen Golf / فولکس‌واگن گلف

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: