فهرست بستن

مدیر تولید شرکت نوکیا به کوالکام پیوست

اگر به خاطر داشته باشید در حدود دو هفته پیش آقای Juho Sarvikas با انتشار ویدیویی در اکانت توییتر خود از شرکت نوکیا و HMD Global خداحافظی کرد، اما مقصد بعدی خود را مشخص نکرد. طبق خبرهای جدید، مدیر بخش تولید سابق شرکت نوکیا هم‌اکنون در شرکت کوالکام مشغول به کار شده است.

آقای Sarvikas حدود یک دهه است که به عنوان چهره‌ی برند نوکیا و نیروی جلوبرنده‌ی اسمارت‌فون‌های نوکیا شناخته می‌شود. وی با بازگشت گوشی‌های نوکیا در سمت مدیریت تولید شرکت HMD Global شروع به کار کرد و چند روز پیش به همکاری چند ساله‌ی خود با نوکیا و HMD پایان داد.

juho.jpg

بر اساس خبرهای جدید، Juho Sarvikas از تاریخ 12 آوریل کار خود را به عنوان معاون ارشد بخش آمریکای شمالی شرکت کوالکام آغاز خواهد کرد. در ابتدا این خبر توسط Jim Cathey، مدیر ارشد شرکت Qualcomm Global، در توییتر اعلام شد و سپس توسط آقای Sarvikas تایید شد که با واکنش گرم و صمیمانه از سوی دیگر مدیران کوالکام، خبرنگاران و هواداران این کمپانی مواجه شد.

tweet.JPG

لازم است بدانید آقای Sarvikas پس از 4.5 سال همکاری با HMD Global و بیش از 15 سال تجربه در صنعت گوشی‌های هوشمند به تیم کوالکام می‌پیوندد. شرکت HMD Global در سال 2016 بنیان‌گذاری شد تا نام برند دوست‌داشتنی نوکیا (Nokia) را به زندگی بازگرداند. این کمپانی بسیاری از اعضای تیم اصلی شرکت نوکیا را به همراه داشت و بعدها توسط مایکروسافت خریداری شد.

در این رابطه بخوانید:

– چهره‌ی دوست داشتنی برند نوکیا از این شرکت خداحافظی کرد
– صف انبوه گوشی‌های جذاب نوکیا برای تسخیر بازار سال 2021
– گوشی‌های نوکیا 2.4 و 3.4 معرفی شدند؛ ارزان‌قیمت و چشم‌نواز!
– گوشی‌های 4G نوکیا 6300 و نوکیا 8000 با قیمت زیر 100 دلار معرفی شدند
– لو رفتن برنامه HMD برای آینده گوشی‌های نوکیا، همه چیز به گوگل بستگی دارد!

Juho Sarvikas در سمت مدیریت تولید این کمپانی خدمت می‌کرد و همین امر باعث شد بسیاری از او به عنوان چهره‌ی برند نوکیا یاد کنند. همچنین وی مجری بسیاری از مراسم‌ها و رویدادهای نوکیا بود و در شبکه‌های اجتماعی نیز حضور فعالی داشت که این عوامل هم در محبوبیت Sarvikas تاثیر بسزایی داشته‌اند.

nokia-cpo.jpg

نظر شما در مورد پیوستن چهره‌ی برند نوکیا به تیم کوالکام چیست، آیا با تصمیم وی برای جدا شدن از HMD Global موافقید یا خیر؟

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *