فهرست بستن

مدیر آنر: برای تبلیغ محصولات به افراد مشهور نیازی نداریم

گوشی‌های سری Honor V40 اولین محصولات پرچمدار برند آنر از زمان جدا شدن از هواوی به حساب می‌آیند. پس از رونمایی از این محصولات شایعاتی مبنی بر این موضوع به گوش رسید که آنر به دنبال جذب افراد مشهور برای تبلیغ محصولات خود است. اما ظاهراً این شرکت برنامه‌ای برای این کار نداشته و افراد مشهور جایی در استراتژی جدید آنر ندارند.

گوشی‌های سری Honor V40

Jiang Hairong، مدیر ارشد بازاریابی این شرکت چینی معتقد است که محصولات آنر بهترین تبلیغ برای این برند به حساب می‌آیند و آنها هیچ برنامه‌ای برای مذاکره با افراد شناخته شده و سلبریتی برای تبلیغ دستگاه‌های جدید خود ندارند. به عبارت دیگر، برند زیرمجموعه پیشین هواوی که حالا به استقلال کامل رسیده است، تصمیم دارد تا به طور کل روی پای خود بایستد و بدون اتکا به تبلیغات افراد معروف در ازای پرداخت پول، گوشی‌های هوشمند خود را راهی بازار کند.

در دنیای گوشی‌های هوشمند، داشتن سفیر تجاری که معمولاً یک شخص مشهور برای تبلیغ محصولات است، کار مرسومی و رایجی است. به عنوان مثال رابرت داونی جونیور (بازیگر نقش آیرون من در دنیای سینمایی مارول) سفیر برند وان پلاس به حساب می‌آید و محصولات این شرکت را تبلیغ می‌کند. در نمونه‌ای گروه موسیقی پاپ پرطرفدار کره‌ای BTS سفیر برند سامسونگ به حساب می‌آیند و در ازای دریافت پول محصولات این شرکت را تبلیغ کرده و یا در ویدئوهای تبلیغاتی آنها حضور پیدا می‌کنند.

با این حال، مدیران ارشد آنر تصمیم گرفته‌اند تا از این راه برای محصولات خود بازاریابی نکنند. به عقیده آنها کیفیت بالای محصولات این شرکت بهترین نوع بازاریابی به حساب می‌آید و این یعنی شایعاتی که تا پیش از این در خصوص تبلیغات آنر شنیده می‌شد صحت ندارد. هرچند که ممکن است این روند در آینده تغییر کند، اما مسیری که آنر در حال حاضر در پیش گرفته، یعنی اتکا به کیفیت محصولات برای بازاریابی در نوع خود شایسته احترام است.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *