فهرست بستن

محتویات داخل جعبه پلی استیشن 5 مشخص شد

اگر چه چند روزی از معرفی کامل ایکس باکس سری ایکس/اس، کنسول های نسل بعد مایکروسافت و اعلام قیمت و زمان عرضه این دستگاه‌ها می‌گذرد اما سونی، دیگر بازیگر اصلی دنیای کنسول‌ها هنوز دست نگه داشته تا در یک رویداد این موارد را برای PS5 اعلام کند. طبق گزارش رسمی، کمپانی سونی رویدادی را در پنجشنبه همین هفته برگزار خواهد کرد که به احتمال زیاد، قیمت و زمان عرضه PS5 در این رویداد مشخص خواهد شد. اما حالا Daniel Ahmad، کاربر شناخته شده توییتر در عرصه گیم اطلاعاتی از جدید شماره مدل و محتویات داخل جعبه پلی استیشن 5 را اعلام کرده است.

محتویات داخل جعبه پلی استیشن 5

 پلی استیشن 5 دست کم در هنگ کنگ به همراه پایه نگه دارنده عرضه خواهد شد. این پایه در لیست محتویات و لوازم درون جعبه کنسول جدید با عنوان Base (پایه) ذکر شده و در کنار دیگر اقلام داخل جعبه در وب سایت یک توزیع کننده قرار گرفته است. اما در این گزارش خبری از قیمت و زمان عرضه کنسول پلی استیشن 5 نیست.

محتویات داخل جعبه پلی استیشن 5

پلی استیشن 5 استاندارد با شماره مدل CFI-1015A و نسخه دیجیتال (بدون دیسک درایو) با شماره مدل CFI-1015B به فروش خواهند رسید. اقلام درون جعبه هر دو مدل یکسان است و تفاوت این دو صرفا به همان دیجیتال و استاندارد بودن کنسول خلاصه می‌شود. درون جعبه PS5 علاوه بر یک دستگاه کنسول، یک کنترلر بیسیم، پایه، کابل HDMI، آداپتور برق AC، کابل USB (احتمالا برای شارژ کنترلر) و دفترچه راهنما وجود دارند. به گفته Daniel Ahmad، این اطلاعات برای منطقه هنگ کنگ دقیق است اما امکان تفاوت برای مناطق دیگر وجود دارد و باید به این نکته توجه داشت.

همچنین فعلا مشخص نیست که پایه نگه دارنده داخل جعبه، امکان قراردهی کنسول به هر صورت افقی یا عمودی را به کاربر می دهد یا خیر. مشخصا PS5 دارای شکل هندسی غیر معمولیست که برای قرارگیری در هر دو حالت نیاز به یک پایه دارد.

بیشتر بخوانید: سونی رویداد پنجشنبه را تأیید کرد – منتظر اعلام قیمت و تاریخ عرضه PS5 باشید

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *