فهرست بستن

ماوس پد BZseed با قابلیت RGB تنها 11 دلار

حقیقتش را بخواهید چند وقتی هست که به دنبال ماوس پدی بزرگ و ارگونومیک می‌گردم که همزمان از زیبایی خاصی هم برخوردار باشد. به همین خاطر در بازارهای آنلاین داخلی (دیجیکالا و ..) و خارجی (آمازون و …) به جست و جو پرداختم. در بازار داخلی گاهی قیمت‌ها آنچنان بالا می‌رفت که انگار نه انگار آن چیزی که قرار است زیر ماوسم (راستی چرا ماوس؟ چرا موس نه؟) قرار بگیرد، باید قیمتش کمتر از خود ماوس باشد. اما در بازار خارجی طولی نکشید که به یک ماوس پد بزرگ و قابل تنظیم RGB برخوردم که ظاهرش چشمم را گرفت. اما قیمتش چه؟ برای جزئیات بیشتر ماوس پد BZseed با قابلیت RGB با ما همراه باشید.

ارزان اما دست نیافتنی – ماوس پد BZseed با قابلیت RGB

بله قیمت این زیبای خفته تنها 11 دلار است. ماوس پد BZseed مخصوص بازی RGB در ابعاد 12 اینچ تولید شده و اگر بخواهید ماوس پدهای دیگری در این سایز و قابلیت انتخاب کنید (و البته مارک معروفی هم باشد)، قیمتش به 30 الی 50 دلار می‌رسد. ماوس پد BZseed (که البته برند نام آشنایی برای ما نیست) توانسته تا در این مدت کم از عرضه خود، تعداد 1500 بررسی توسط کاربران و 4.5 ستاره از 5 ستاره را در امتیاز گیری به دست آورد. این ماوس پد دارای 9 رنگ و چراغ ثابت است که شدت روشنایی آن می‌تواند کم و زیاد شود. از طرف دیگر 3 چراغ دینامیک RGB نیز با سرعت بسیار زیاد (یا کند) چشمک می‌زنند.

تمام این موارد نیز با یک دکمه کنترل می‌شود و نرم افزار خاصی برای هماهنگ با آن وجود ندارد. ویژگی‌های این زیبای خفته تمام نشده. در زیر این محصول یک سطح ضد لغزش طراحی شده تا روی میز سر نخورد. از طرف دیگر نیز سطح بالایی آن ضد آب طراحی شده تا در صورت پاچش یا ریزش نوشیدنی‌ها، آسیبی به کیفیت آن نرسد (حتی شما می‌توانید لیوان قهوه یا نوشابه خود را روی آن قرار دهید تا جای کمتری روی میز اشغال شود).

تمام این قابلیت‌ها را دیدید؟ فقط 11 دلار قیمت آن است (کمتر از قیمت یک پیتزای بزرگ) و همین‌ حالا نیز می‌توانید آن را خریداری کنید (البته اگر در خارج از کشور زندگی می‌کنید). زیبایی و کارایی این محصول واقعا چشمم را گرفت اما حتی اگر بخواهم بدون احتساب گمرک و سود دلال آن را خریداری کنم، باز هم از قیمت ماوسم بیشتر می‌شود. پس دندان به جگر می‌گیرم تا نکند دغدغه‌هایم بر غم شخص خاصی اضافه کند.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *