فهرست بستن

ماشین هوندا سیویک 2022 – ارتقاء نرم افزاری و سخت افزاری

در هفته جاری، شرکت معظم هوندا از یازدهمین نسخه از سری قدیمی سیویک خود رونمایی کرد که علاوه بر ظاهر و طراحی جدید، پیشرفت‌های فنی قابل توجهی به همراه داشته است. برای جزئیات بیشتر ماشین هوندا سیویک 2022 با ما همراه باشید.

جزئیات طراحی ظاهری و سخت افزاری ماشین هوندا سیویک 2022

یکی از نکات برجسته این مدل اصلاح شده، ارتقاء فناوری کمک راننده آن است که از زمان مدل 2019 بر روی این مدل ارائه شده است. نسخه جدید سیویک دارای دوربینی با میدان دید وسیع‌تر، نرم افزار بهتر و پردازنده قدرتمندتر است. به گفته شرکت هوندا این ارتقاء‌های جدید، توانایی شناسایی سریع‌تر و دقیقتر عابر پیاده، دوچرخه و سایر وسایل نقلیه را دارد. دلیل این امر هم استفاده از رادار و دوربین به صورت همزمان است. به کمک دوربین‌های تعبیه شده در این ماشین، توانایی شناسایی و خواندن علائم راهنمایی و رانندگی نیز به این ماشین اضافه شده تا راننده هر چه سریع‌تر از این علائم باخبر شود. کیسه‌های هوای جدید نیز برای این ماشین طراحی شده تا از ضربه مغزی راننده یا مسافران در هنگام برخورد از رو به رو، جلوگیری کند.

ماشین هوندا سیویک 2022 - ارتقاء نرم افزاری و سخت افزاری 01

صفحه نمایش لمسی در اندازه 9 اینچ برای ارتباط راننده با ماشین در نظر گرفته شده که برای ماشین مینیمالی مثل سیویک کافی به نظر می‌رسد. در نسخه Touring این ماشین، سیستم صوتی فوق العاده Bose، شارژر بی‌سیم Qi و قابلیت اتصال بی‌سیم گوشی هوشمند شما توسط Android Auto یا Apple Carplay فراهم شده است. در مدل‌های قبلی این ماشین، اندازه نمایشگر 10 اینچ در نظر گرفته شده بود و از طرف دیگر قابلیت استفاده از سیستم‌های Carplay و Android Auto نیز نبود.

مجله Autoblog جزئیات بیشتری از مدل جدید (که این بار بزرگتر، گسترده‌تر و فاقد نسخه کوپه است) ارائه داده و در کنار آن شرکت هوندا نیز به زودی اطلاعات بیشتری درباره نسخه هاچ بک این مدل فاش خواهد کرد. این ماشین فوق العاده در تابستان امسال عرضه خواهد شد اما در کمال تعجب هنوز قیمتی برای آن در نظر گرفته نشده است.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *