فهرست بستن

مادربردهای MSI B450 نیامده طوفان به پا کردند!

مادربردهای MSI B450 نیامده طوفان به پا کردند!

پس از معرفی رسمی تراشه B450 به عنوان چیپست میان رده Ryzen 2000 ها، اینک MSI با دور جدید مادربردهای خود آمده است، اما با یک ویژگی جالب توجه. در روزهای گذشته به معرفی مادربردهای این شرکت و برندهای دیگر، با چیپست B450 پرداختیم؛ MSI چندین مادربرد به شرح زیر را برای تراشه B450 معرفی کرده است:

B450 GAMING PRO CARBON AC

B450 GAMING PLUS

B450M GAMING PLUS

B450I GAMING PLUS AC

B450 TOMAHAWK

B450M MORTAR

B450M MORTAR TITANIUM

B450M BAZOOKA PLUS

B450M BAZOOKA

B450-A PRO

B450M PRO-VDH

B450M PRO-M2

تعداد ۱۲ مادربرد که نشان از اهمیت مادربردهای میان رده رو به بالا، برای این شرکت دارد. همچنین دست کاربران برای انتخاب مدل های مورد علاقه خود بسیار باز است. ۳ مادربرد پرچمدار این خانواده را می توان در گونه هایی نظیر B450 GAMING PLUS, B450 TOMAHAWK و B450M MORTAR جستجو کرد؛ یکی از قابلیت های برجسته MSI در ۳ سال گذشته، ویژگی اورکلاک حرفه ای بوده است؛ رکوردهای این شرکت در اورکلاک، آن را به برندی معتبر مبدل کرده است. پردازنده AMD Ryzen 2600X در ۳ مادربرد یاد شده، دستخوش اورکلاک آزمایشگاه MSI شده است. با استفاده از خنک کننده LN2، مادربردهای فوق موفق به ثبت رکوردهای بالای ۵٫۷ گیگاهرتز، شامل ۵۷۸۱ مگاهرتز، ۵۷۵۲ مگاهرتز و ۵۷۷۱ مگاهرتز شده اند.

مادربردهای B450 این شرکت دارای فناوری های StoreMI، X-Boost و Core Boost هستند. برای زیبا سازی و شخصی سازی حرفه ای و آماتور، فناوری های MSI Mystic Light و Mystic Light Extension برای کاربران در نظر گرفته شده است. شکاف های SSD M.2 به همراه خنک کننده M.2 SHIELD و پهنای باند ۳۲ گیگابیت در ثانیه، نهایت سرعت و خنک سازی را به شما ارائه می دهند. سیستم صوتی کاملا حرفه ای Audio Boost 4 به همراه تکنیک های Nahimic 3 و Voice Boost، صدایی جذاب و کاملا عمیق و قدرتمند را به گوش کاربران خواهند رساند.

تقویت اسلات توسعه کارت گرافیک ها در مادربردهای MSI B450 را می توانید با نام PCIe Steel Armor پیدا کنید. استفاده از فلز و لحیم بیشتر در اسلات های توسعه. با تکیه بر فناوری MSI DDR4 Boost هم در پایان می توانید به اوج فرکانسی ماژول های رم دست پیدا کنید. بد نیست بدانید که چیپست B450 دارای قابلیت اورکلاک است.

بازدید: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.