فهرست بستن

لینکدین قابلیت چت صوتی را اضافه کرد – کلاب هاوس در گوشه رینگ

آنطور که پیداست تقریبا هر شرکت بزرگ فناوری در سراسر دنیا در حال اضافه کردن قابلیت چت صوتی به شبکه اجتماعی خود است. همانطور که دیروز گزارش داده بودیم، اسپاتیفای اخیرا در حال اضافه کردن این قابلیت به خود بوده و قبل از آن نیز توییتر و فیسبوک آن را اضافه کردند. حال آنطور که از خبرها پیداست شبکه اجتماعی لینکدین قابلیت چت صوتی را اضافه کرد تا کلاب هاوس هر چه بیشتر به گوشه رینگ نزدیک شود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

آنطور که پیداست تمام کمپانی‌ها در حال اضافه کردن چت صوتی به برنامه خود هستند و حتی Slack نیز در حال اضافه کردن Room چت صوتی به برنامه خود است. مدیریت شبکه اجتماعی لینکدین در اعلامیه‌ای که در خبرگزاریThe Verge منتشر شد، اعلام کرد که در حال انجام آزمایش اولیه ایجاد روم‌های صوتی برای کاربران خود است. در ادامه این بیانیه آمده است: “ما فعلا در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می‌توانیم صدا‌ی کاربران را به قسمت‌های مختلفی مانند رویدادها و گروه‌های مختلف برسانیم و رتباط آن‌ها در این شبکه اجتماعی را بهبود ببخشیم.”

لینکداین قابلیت چت صوتی را اضافه کرد – کلاب هاوس در گوشه رینگ 01

چه زمانی لینکدین قابلیت چت صوتی را اضافه کرد ؟

آنطور که از تصمیمات هیئت مدیره این شبکه اجتماعی پیداست آن‌ها در تلاشند تا در طی چند هفته آینده نسخه بتا این قابلیت را منتشر کنند. برای ایجاد و استفاده از این قابلیت، باید دسترسی به مخاطبان و میکروفون را برای این برنامه تایید کنید. این شکبه اجتماعی قبلا تلاش کرده بود تا با حالت جدیدی به نام Creator قابلیت‌های متفاوتی را به کاربران خود تقدیم کند که یکی از آن‌ها همین قابلیت چت صوتی بود، اما این پروژه مسکوت مانده بود.

شبکه اجتماعی کلاب هاوس در چند هفته اخیر دوران سختی را پشت سر می گذارد چرا که بسیاری از برنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی اقدام به اضافه کردن قابلیت این برنامه به برنامه خود کرده‌اند و هر روز حلقه دشمنان این برنامه تنگ‌تر خواهد شد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *