لیست دریافت کنندگان HarmonyOS آنر مشخص شد: از آنر ٩ تا سری آنر ٣٠

آنر تا همین چند وقت پیش، زیر مجموعه‌ای از هواوی بود. این کمپانی که حالا از هواوی جدا شده است، دستگاه‌های هوشمند زیادی را در گذشته رونمایی کرده بود. اما هواوی می‌خواهد به سراغ گروه بزرگی از این دستگاه‌ها برود و نسخه پایدار HarmonyOS را برای آن‌ها عرضه کند. به همین صورت، در ادامه به لیست دریافت کنندگان HarmonyOS آنر می‌پردازیم.

لیست دریافت کنندگان HarmonyOS آنر

پس از شایعات و حواشی فراوان در مورد HarmonyOS، این رابط کاربری یا سیستم عامل رونمایی شد. هواوی آخر اعلام نکرد که آیا HarmonyOS یک سیستم عامل جداگانه است یا نسخه جدیدی از رابط کاربری این کمپانی بر روی سیستم عامل اندروید ١٠! با این وجود، از باطن HarmonyOS که بگذریم، پشتیبانی فوق العاده آن در برابر خیل عظیمی از دستگاه‌ها، سبب جذاب‌تر شدن آن شده است. به طوری که بسیاری از دستگاه‌های قدیمی‌های قدیمی‌تر، در صدد دریافت به روزرسانی HarmonyOS هستند! دیروز در مورد این دستگاه‌ها در ترنجی صحبت کرده بودیم.

لیست دستگاه هایی که آپدیت HarmonyOS را دریافت می کنند: از هواوی Mate 9 و P10، سری اقتصادی به صورت محدود

اما هواوی در طی مراسم خود، دستگاه‌های دریافت HarmonyOS از آنر را اعلام نکرد. به گزارش Huawei Central، لیست این دستگاه‌ها نیز هم اکنون در دسترس قرار گرفته است. امسال، هواوی قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی، HarmonyOS را برای بیش از ٣٠٠ میلیون دستگاه‌ منتشر کند که رقم خیلی بزرگی است. این دستگاه‌ها، از گوشی هوشمند، لوازم خانگی و حتی خودروهای هوشمند نیز تشکیل شده‌اند. این غول فناوری چینی، مسئولیت سنگینی را در این راه قبول کرده است.

لیست دریافت کنندگان HarmonyOS آنر

سال گذشته، آنر به یک شرکت تجاری مستقل از هواوی تبدیل شد. اما همچنان بسیاری از دستگاه‌های این کمپانی، در زمان زیر مجموعه بودن معرفی و عرضه شده بود. به همین دلیل، بسیاری از کاربران آنر، استقلال این کمپانی را خطری برای پشتیبانی دستگاه‌های خود فرض می‌کردند. اما باید بگوییم که هیچ خطری دستگاه‌های قدیمی‌تر کاربران آنر را تهدید نخواهد کرد. چرا که بسیاری از این دستگاه‌ها، به HarmonyOS به روزرسانی خواهند شد.

در اینجا، ما یک لیست تأیید شده از دستگاه‌های آنر داریم که به روزرسانی HarmonyOS را دریافت می‌کنند. توجه داشته باشید که لیست مذکور، فعلاً برای کشور چین است. بنابراین، لیست دریافت کنندگان HarmonyOS آنر در نسخه جهانی دچار تغییرات محسوسی خواهد شد. ما در این لیست، شاهد قرار گیری دستگاه‌هایی از ۴ سال گذشته نیز هستیم. در نهایت، به دریافت کنندگان HarmonyOS آنر می‌رسیم.

دستگاه‌های آنر که در فصل چهارم سال جاری میلادی آپدیت HarmonyOS را دریافت می‌کنند:

برنامه آپدیت HarmonyOS آنر برای سه ماهه نهایی سال جاری میلادی

برنامه آپدیت HarmonyOS آنر برای سه ماهه نهایی سال جاری میلادی (سمت راست لیست)

 1. – آنر ٣٠
 2. – آنر ٣٠ پرو
 3. – آنر ٣٠ پرو پلاس
 4. – آنر ٣٠ نسخه Youth
 5. – آنر ٣٠ اس
 6. – آنر V30
 7. – آنر V30 پرو
 8. – آنر V20
 9. – آنر V20 Moschino Edition
 10. – آنر مجیک ٢
 11. – آنر ٢٠
 12. – آنر ٢٠ پرو
 13. – آنر ایکس ١٠
 14. – آنر ایکس ١٠ مکس
 15. – آنر پد ۶
 16. – آنر پد ایکس ۶
 17. – آنر پلی ۴
 18. – آنر پلی ۴ پرو
 19. – آنر ٣٠ نسخه Youth

دستگاه‌های آنر که در نیمه اول سال ٢٠٢٢ میلادی آپدیت HarmonyOS را دریافت می‌کنند:

دستگاه‌های دریافت کننده HarmonyOS از آنر و در نیمه اول سال ٢٠٢٢ میلادی

دستگاه‌های دریافت کننده HarmonyOS از آنر و در نیمه اول سال ٢٠٢٢ میلادی (سمت راست)

 1. – آنر V10
 2. – آنر ١٠
 3. – آنر پلی
 4. – آنر پلی ٣
 5. – آنر پلی 4T پرو
 6. – آنر ٢٠ اس
 7. – آنر ٩ ایکس
 8. – آنر ٩ ایکس پرو
 9. – آنر ٨ ایکس
 10. – آنر ١٠ نسخه Youth
 11. – آنر ٢٠ نسخه Youth
 12. – آنر ٢٠i
 13. – آنر ٩
 14. – آنر V9
 15. – آنر نوت ١٠
 16. – آنر پد ۵ نسخه ٨ اینچ
 17. – آنر پد ۵ نسخه ١٠.١ اینچ

در اینجا، شاهد حضور بیش از ٣٠ مدل دستگاه‌ از کمپانی آنر بودیم. هواوی همان قدر که به دستگاه‌های خود اهمیت داده است، برای کاربران آنر نیز همین عمل را انجام داده است. بنابراین، کاربران این گوشی‌ها (در چین) می‌توانند طی زمان ذکر شده، به روزرسانی نسخه پایدار HarmonyOS را دریافت کنند.

نظر شما در مورد لیست دریافت کنندگان HarmonyOS آنر چیست؟ آیا نسخه چینی دستگاه شما در این لیست قرار دارد؟ پشتیبانی هواوی از این دستگاه‌ها را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

Adblock test (Why?)

منبع خبر

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *