فهرست بستن

قیمت هواوی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو فاش شد

قیمت هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد

با وجود اینکه تاکنون شایعات و اطلاعات تأیید نشده زیادی در رابطه با پرچمدارهای جدید هواوی یعنی هواوی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو منتشر شده اما جزئیات مربوط به قیمت این گوشی‌ها هنوز به صورت یک راز باقی مانده است. البته به تازگی و به لطف یک منبع ناشناس اطلاعاتی از قیمت این محصولات ارائه شده که به نظر می رسد واقعی هستند.

قبل از اینکه به بررسی اطلاعات اخیر بپردازیم باید اشاره کنیم که قیمت های ذکر شده توسط منبع مذکور مربوط به فروشنده‌ها است و در واقع قیمتی است که توزیع کنندگان گوشی را بر اساس آن دریافت خواهند کرد. به این ترتیب مشتریان نهایی قاعدتاً باید بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار بیشتر از آنچه که گفته شده پرداخت کنند. یکی دیگر از جزئیات قابل توجه این است که تمام برچسب‌های قیمت ذکر شده بر پایه فرانک سوئیس هستند.

ارزان‌ترین مدل یعنی میت ۲۰ استاندارد قیمتی برابر ۷۹۹ فرانک خواهد داشت که معادل حدود ۸۰۵ دلار است. این بدان معنی است که مصرف کننده نهایی باید انتظار قیمتی بین ۸۵۰ تا ۹۰۰ دلار را داشته باشد. در مورد مشخصات سخت افزاری هم باید گفت این قیمت مربوط به مدل ۱۲۸ گیگابایتی میت ۲۰ است که البته متاسفانه به میزان حافظه رم آن اشاره‌ای نشده است. با اینکه در این لیست هیچ اشاره‌ای به رم دستگاه نشده اما با توجه به سابقه هواوی در طراحی محصولات مشابه می‌توان انتظار ۴ گیگابایت حافظه رم را در این مدل داشت. در هر صورت، هواوی میت ۲۰ در سه رنگ مشکی، آبی و Twilight (نوعی آبی تیره) در دسترس خریداران خواهد بود.

اما در مورد مدل پرو نیز باید گفت قیمتی برابر با ۹۹۹ فرانک برای این گوشی در نظر گرفته شده که معادل تقریباً ۱۰۱۰ دلار می باشد و این یعنی مصرف کنندگان نهایی مجبورند مبلغ ۱۱۰۰ دلار را بابت آن پرداخت کنند. همانند مدل معمولی، در میت ۲۰ پرو هم ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی گنجانده شده و حافظه رم آن نیز احتمالاً ۶ گیگابایت خواهد بود. در این مورد نیز گوشی در سه رنگ مشکی، آبی و Twilight (نوعی آبی تیره) قابل تهیه خواهد بود.

از آنجا که این قیمت ها بر اساس فرانک سوئیس درج شده، ممکن است تبدیل آن به واحدهای پولی دیگر قیمت دقیق گوشی‌ها را به دست نداده و برچسب آن‌ها در سایر نقاط اروپا، آسیا و حتی ایالات متحده کاملاً متفاوت باشد. به هر حال قرار نیست تا قبل از رویداد ۱۶ اکتبر هیچ جزئیات دقیق و موثقی از این پرچمدارها ارائه شود.

قیمت هواوی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو فاش شد

بازدید: 9

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: