فهرست بستن

فیل اسپنسر: قیمت ایکس باکس سری ایکس قرار بود هفته بعد اعلام شود

پس از پخش ویدیو، تصاویر و اطلاعاتی که همگی مرتبط با قیمت، زمان عرضه و مشخصات سخت‌افزاری ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس بودند، مایکروسافت در کمتر از دو روز و با پخش چند ویدیو و توئیت همه‌ی اطلاعات رسمی را در اختیار طرفداران قرار داد. آن‌ها چند روز زودتر از زمانی که می‌خواستند، تمامی اطلاعات مهم باقی‌مانده راجع به ایکس‌باکس‌های نسل ۹ را اعلام کردند تا بالاخره دوران صبر کردن سونی و مایکروسافت برای اعلام قیمت توسط دیگری به پایان برسد. اصلا همین اتفاق باعث شد که حالا اگر سونی به صورت ناگهانی اخبار بازی جدیدی را منتشر کند و قیمت و تاریخ عرضه‌ی پلی استیشن 5 را بگوید، هیچ‌کس تعجب نخواهد کرد.

فیل اسپنسر همزمان با تایید تاثیرگذاری لو رفتن اطلاعات روی سرعت انتشار این اخبار، به تشکر از طرفداران پرداخت. او گفت که از حمایت و تشویق آن‌ها خوشحال است: «همزمان با سپاسگزاری از طرفداران باید بگویم که به تیم خود نیز افتخار می‌کنم. چون این افراد توانستند از آزمونی پیش‌بینی‌نشده سربلند بیرون بیایند و شرایط را مدیریت کنند. این اطلاعات باید در هفته‌ی بعد منتشر می‌شدند ولی اوضاع مطابق برنامه‌ریزی پیش نرفت.

می‌دانم که منتظر اعلام تاریخ عرضه، قیمت و زمان پیش‌فروش کنسول بودید. برای فرستادن ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس به بازار هیجان‌زده هستم».

کنسول ایکس باکس سری اس سفید و کنسول ایکس باکس سری ایکس مشکی با دسته های بازی مایکروسافت

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *