فهرست بستن

فیزیوتراپی در منزل

رپورتاژ

فیزیوتراپی یا همان فیزیک درمانی، نوعی تخصص پزشکی محسوب می شود که با دادن تمرینات ورزشی و استفاده از برخی تجهیزات مکانیکی به درمان برخی از بیماری ها مانند بیماری های عضلانی کمک می کند. در ادامه درباره انجام فیزیوتراپی در منزل و نحوه ی دریافت خدمات آن توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم داد و شما را در راستای دریافت خدمات درمان فیزیکی در منزل راهنمایی خواهیم کرد.

امروزه بسیاری از خدمات درمانی هستند که توسط افراد متخصص در منزل انجام می شوند فیزیوتراپی در منزل می تواند یکی از آن ها باشد اما این خدمت به علت داشتن تجهیزات و وسایل برقی برای انجام، بسیار کمتر در منزل افراد صورت می گیرد و اکثر متخصصین فیزیوتراپی ترجیح می دهند این خدمت را در مطب خود برای بیمارانشان انجام دهند. ما در هوم کا این امکان را فراهم کردیم تا برای بیمارانی که امکان دریافت خدمات فیزیوتراپی در مطب را ندارند، برای آن ها شرایط انجام فیزیوتراپی در خانه را فراهم کنیم.

مجموعه هوم کا علاوه بر خدمت فیزیوتراپی در منزل، خدماتی نظیر آزمایش در منزل ، پرستار در منزل، تزریقات در منزل و… را ارائه می دهد.

انجام فیزیوتراپی در خانه و مزایای آن

همانطور که می دانید بسیاری از افراد هستند که ترجیح می دهند فیزیوترایی در منزل را برای مداوای خود انتخاب کنند و بنابراین طبیعی است که آن ها همواره به دنبال فرد متخصصی باشند تا این امکان را برایشان در خانه فراهم کند. اما آن چه که مهم است مزیت فیزیوتراپی در منزل می باشد که افراد را به انجام آن در منزل ترغیب می کند. در ادامه برخی از مزایای فیزیوتراپی در منزل را برایتان بیان خواهیم کرد.

 • امکان حضور سایر اعضای خانواده در روند فیزیوتراپی شما
  هنگامی که فیزیوتراپی در مطب صورت می گیرد، ممکن است سایر اعضای خانواده نتوانند با شما همراهی کنند.
  مزیت مهمی که درمان فیزیوتراپی در منزل دارد این است که سایر اعضای خانواده نیز می توانند در مراحل تداوی شما حضور داشته باشند.
  حضور اعضای خانواده باعث می شود تا درک بهتری از وضعیت بیمار داشته باشند و در صورت داشتن سوال نیز از فیزیوتراپیست سوال کنند.
 • راحتی بیمار به علت رفت و آمد نکردن به محل درمان
  بسیاری از بیماران هستند که به علت کهولت سن امکان رفت و آمد به مطب پزشک را ندارند، برخی نیز به علت شدت آسیب دیدگی توان حرکت را ندارند، بنابراین بهترین مزیت فیزیوتراپی در منزل همان حضور پزشک در خانه ی بیمار است.
  برخی از افراد نیز مشکل رفت و آمد ندارند و صرفا بخاطر این که در منزل راحت تر هستند، فیزیوتراپی در منزل را انتخاب می کنند.
  ما در هوم کا این امکان را برای تمام افرادی که تمایل دارند، فیزیوتراپی در منزل را فراهم کرده ایم و هیچ محدودیتی در دریافت خدمات درمان برای بیماران وجود ندارد.
 • امکان رزور فیزیوتراپیست مرد و یا زن
  در صورتی که نیاز به فیزیوتراپی در منزل داشته باشید، می توانید به صورت دلخواه فیزیوتراپ مرد و یا زن از هوم کا درخواست کنید. ما در اسرع وقت بهترین فیزیوتراپیست را جهت خدمت رسانی، به منزل بیماران عزیز خواهیم فرستاد.
 • مقرون به صرفه بودن قیمت فیزیوتراپی در منزل در هوم کا
  اگر شما هزینه ی رفت و آمد را از هزینه ی فیزیوتراپی خود کم کنید می توانید هزینه های درمان را کاهش دهید.
  البته مقرون به صرفه بودن به شرکت ارائه دهنده ی خدمت نیز وابسته می باشد.
  ما در هوم کا سعی می کنیم نسبت به خدمتی که ارائه می دهیم، هزینه ی معقول تری از شما دریافت کنیم.

مدیریت زمان توسط بیمار

مزیتی که فیزیوتراپی در منزل دارد این است که هر زمانی که بیمار تمایل داشته باشد می تواند متخصص فیزیوتراپی در منزل را رزرو کند. در حالی که در صورتی که بخواهید به مطب بروید باید زمانی که پزشک شما برایتان اختصاص داده است را انتخاب کنید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *