فهرست بستن

فناوری Nvidia Noise Cancellation بر روی تمام کارت گرافیک‌های Geforce

کمپانی انویدیا تمام تلاش خود را هر روزه برای نقطه مشترک خرید تمام کاربران انجام می‌دهد. از این رو شاهد حضور ویژگی‌هایی زیادی به غیر از قدرت گرافیکی در کارت‌های این کمپانی هستیم. حال انویدیا فناوری فناوری Nvidia Noise Cancellation را که قبلا تنها به سری RTX اختصاص داشت را برای تمام سری‌های Geforce خود نیز آورده است.

کارت گرافیک‌های انویدیا می‌توانند چیزی بیشتر از اجرای بازی شما بر روی فریم ریت مناسب، عملکرد و کارایی داشته باشند. در حقیقت همانطور که گفته شد این کمپانی ویژگی‌های خاص مخصوص به خود را برای سری کارت‌های تولید شده کمپانی ارائه می‌کند. یکی از ویژگی‌هایی که چند وقتی است توسط انویدیا برای کارت‌های سری RTX رونمایی شده بود، فناوری Nvidia Noise Cancellation نام داشت که ظاهرا بر اساس بروزرسانی جدید، اختصاصی بودن این فناوری شکسته شده است و کاربرانی که از کارت گرافیک‌های Geforce استفاده می‌کنند نیز می‌توانند از این فناوری لذت ببرند.

فناوری Nvidia Noise Cancellation

فناوری Nvidia Noise Cancellation در گذشته زمانی که تنها برای کارت‌های RTX کمپانی انویدیا در دسترس بود، با نام RTX Voice در نرم افزار انویدیا حضور داشت اما حال اسم ساده‌ی Noise Removal را به خود اختصاص داده است. درحال حاضر برای استفاده از این فناوری تنها کافیست دارای یکی از کارت گرافیک‌های شرکت انویدیا باشید.

با تمام این موارد باید این مورد را در نظر داشته باشید، به گفته PC Gamer در زمان استفاده از این فناوری، عملکرد کارت گرافیک شما دچار افت خواهد شد. از این رو در صورتی که دارای کارت گرافیک ضعیفی هستید، پیشنهاد می‌کنیم از این قابلیت استفاده نکنید. نرم افزارهای زیادی مثل Discord که درحال حاضر مرکز اصلی ارتباط صوتی بین تمام کاربران و بازیکنان است. ویژگی حذف نویز مناسبی دارد که می‌توانید بر روی آن حساب باز کنید. این مورد بدون فشار آوردن به کارت گرافیک و سی پی یو شما کار می‌کند و از این لحاظ هیچ فشاری بر روی کامپیوتر شما نخواهد بود.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *