فهرست بستن

فروش فوق العاده آیفون 12 در تایوان: اتمام موجودی پیش فروش در یک دقیقه!

اپل طبق روال هر سال آیفون‌های سری دوازدهم خود را با جزئیات بسیار زیادی روانه بازار خرید کرد. اما حقیقت آن است که در بخش سخت افزاری شاهد تغییرات زیادی که کاربر قادر به احساس کردن آن باشند نیستیم. پردازنده A14 مقدار قابل توجه‌ای نسبت به A13 سریع‌تر است اما برای دارنده آیفون 11 این مسئله مهمی نخواهد بود. با این وجود فروش فوق العاده آیفون 12 در تایوان باعث ناموجود شدن پیش فروش این دستگاه در این کشور شده است. زمانی که اپل از سری آیفون 12 رونمایی کرد، مشخص شد که 4 دستگاه این خانواده به صورت 2 به 2 وارد بازار خرید خواهند شد. اولین دسته دوتایی آیفون 12 پرو و آیفون 12 خواهند بود که در همین ماه برای خرید موجود خواهند شد و سپس آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس که از ماه نوامبر برای خرید موجود می‌شوند.

آیفون 12

فروش فوق العاده آیفون 12 در تایوان

تایوان یکی از بازارهایی است که خریداران زیادی در آن به سمت خرید آیفون می‌روند و این آمار هر سال در این کشور رو به افزایش است. طبق خبرهای شنیده شده فروش فوق العاده آیفون 12 در تایوان باعث ناموجود شدن این دستگاه تنها در عرض 1 دقیقه بوده است. اگرچه اطلاعات دیگری از سوی DigiTimes این ادعا را رد کرده است و به گفته این منبع خبری آیفون 12 توسط اپراتورهای تایوان در عرض 45 دقیقه به طور کامل تماما پیش فروش شده‌اند. مشخص نیست که تعداد دستگاه‌های پیش فروش شده چه مقدار بوده است. در کنار پیش فروش‌های انجام شده توسط اپراتورهای تایوان، سفارشاتی مستقیما از سوی سایت اپل نیز انجام شده است ولی تا زمان اعلام ارقام نهایی و رسمی نباید ذوق زده شویم.

طبق گفته Ming-Chi Kuo یکی از آنالیزگرهای آشنا در زمینه تلفن‌های همراه، نسخه 6.1 اینچ سری آیفون 12 محبوب‌ترین نسخه در بین تمام این سری خواهد شد. هنوز برای تصمیم گیری برای اعلام موفقیت اپل در عرضه سری iPhone 12 زود است و باید دید در طی چند ماه آینده چه ارقامی توسط خود این کمپانی به عموم اعلام خواهد شد.

نظر شما درباره فروش آیفون 12 چیست؟

بیشتر بخوانید: گوشی‌های سری آیفون 12 اپل به طور رسمی رونمایی شدند!

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *