فهرست بستن

ظاهر شدن گوشی‌های هواوی میت X2 و یک مدل 5G ناشناس در TENAA

رسانه کلیک – اخیرا در وب سایت TENAA دو مدل گوشی هواوی نمایش داده شده است. مدل اول هواوی میت X2 است و مدل دوم هنوز نامشخص است ولی احتمالا مجهز به 5G خواهد بود.

هواوی شرایط سختی برای تهیه چیپست‌ گوشی‌ های هوشمند خود دارد؛ اما با این حال هنوز به حفظ چرخه تولید خود ادامه می دهد. سری میت 40 خیلی وقت نیست که رونمایی شده است امابه احتمال زیاد گوشی تاشو میت X2 به زودی به بازار خواهد آمد.

یک مدل گوشی هواوی که به نظر می رسد هواوی میت X2  باشد، در TENAA (وب سایت سازمان تنظیم مقررات ارتباطات تلفنی چین) مشاهده شده است. این دستگاه دارای شماره مدل TET-AN00/TET-AN10 است و مشخصات منتشر شده در این لیست دقیقا مشابه لیستی است که در وب سایت China’s 3C منتشر شده است.

هر دو این لیست ها ویژگی های کمی از میت X2 را فاش کرده اند. این لیست ها نشان می دهند که شرکت هوآوی به زودی از این گوشی رونمایی خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که این گوشی چه پردازنده‌ای دارد ولی انتظار می رود که کجهز به پردازنده پرچمدار کایرین 9000 باشد. احتمالا این گوشی نمایشگر اولیه 8 اینچی و نمایشگر ثانویه 4.5 اینچی خواهد داشت. همچنین به نظر می رسد که هوای به جای طراحی تاشو به سمت بیرون که در گوشی میت X به کار برده شده است، برای گوشی جدید خود از طراحی تاشو به سمت داخل استفاده خواهد کرد. دستگاه‌های تاشو معمولا از شارژ سریع 66 واتی پشتیبانی می کنند.

علاوه بر میت X2  مدل دوم هواوی نیز در وب سایت TENAA مشاهده شده است. این مدل دارای شماره  CDL-AN50 است و به نظر می رسد که از شبکه 5G پشتیبانی خواهد کرد. TENAA بعضی از ویژگی‌های این گوشی را در لیست خود ذکر کرده است. این ویژگی‌ها شامل نمایشگر 6.5 اینچی و باتری 3900 میلی آمپر بر ساعت و ابعاد  162.3×75.0×8.6 میلی متری است. این گوشی ناشناس همچنین در لیست 3C نیز نمایش داده شده است که در آن به شارژ 40 واتی اشاره شده است.  

منبع

gizmochina

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *