فهرست بستن

طراحی هواوی پی ۵۰ را در اینجا ببینید؛ ماژول دوربین به شکل دو پریز برق!

۱۳ اردیبهشت ۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

تصاویر جدید گوشی P50 هواوی به بیرون درز کرده که طراحی هواوی پی ۵۰ با یک ماژول دوربین عجیب و غریب، شبیه دو پریز برق روی هم را نشان می‌دهد!

ما طرح‌های جدید و عجیب و غریب زیادی از برآمدگی دوربین روی گوشی‌ها دیده‌ایم؛ اما به نظر می‌رسد امسال مدال طلای عجیب‌ترین طراحی را باید به گوشی هواوی پی ۵۰ داد. دوربین گوشی‌های سری P هواوی همیشه به عملکرد خوب مشهور بوده‌اند (حداقل تا امسال که گوشی شیائومی می ۱۱ اولترا تاج پادشاهی را از گوشی‌های هواوی ربود)؛ بنابراین آن‌ها برای فروش بهتر نیازی به طراحی عجیب و غریب ماژول دوربین ندارند. با این حال تصاویر تازه منتشر شده نشان می‌دهد احتمالاً طراحی هواوی پی ۵۰ به خاطر جلب توجه بیشتر کاربران، حتی اگر به قیمت مسخره شدن باشد، دستخوش تغییرات گسترده‌ای می‌شود.

دلیل عجیب بودن طراحی هواوی پی ۵۰

ماه مارس میلادی بود که طراحی عجیب و غریب دوربین هواوی P50 به بیرون درز کرد؛ اما آن‌ها فقط در رندرها دیده می‌شدند. یکی از افشاگران تصویری از یک تخم مرغ که دو حفره بزرگ روی آن ایجاد شده است را منتشر کرده بود. این باعث به وجود آمدن برخی گمانه‌زنی‌ها در مورد چینش دوربین‌ها درون ماژول شد.

یک افشاگر دیگر به نام Digital Chat Station هم در ویبو تصاویری را منتشر کرده که ادعا می‌شود مربوط به نسخه واقعی P50 است و چینش واقعی دوربین‌های پشتی آن را نشان می‌دهد. در مجموع ۴ دوربین روی قاب پشتی این گوشی وجود دارد که به دو گروه دوتایی زیر هم تقسیم شده‌اند. برخی این طراحی را به دو پریز برق روی هم یا پوزه خوک قرار گرفته تشبیه کرده‌اند!

طراحی هواوی پی ۵۰

طراحی هواوی پی ۵۰

گفته می‌شود طراحی نسخه اصلی پی ۵۰ با مدل پی ۵۰ پرو متفاوت خواهد بود. نسخه پرو از ۵ حسگر دوربین بهره‌مند خواهد بود که یکی از آن‌ها حسگر ۱ اینچی Sony IMX800 است. چینش دوربین‌ها در این گوشی هم متفاوت خواهد بود، ولی مشخص نیست چگونه است.

یکی دیگر از تصاویر به بیرون درز کرده از پرچمدار آینده هواوی که مربوط نمایشگر آن است، لوگوی HarmonyOS، سیستم عامل اختصاصی هواوی را در زیر صفحه به نمایش می‌گذارد. گفته می‌شود این نخستین گوشی هواوی است که با هارمونی او اس عرضه خواهد شد؛ اما در حال حاضر مشخص نیست که به طور کامل از اندروید فاصله خواهد گرفت یا خیر.

طراحی هواوی پی ۵۰

طراحی هواوی پی ۵۰

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *