فهرست بستن

ضبط پیام های صوتی بازی Valorant برای بررسی فعالیت‌های مشکوک

یکی از پیش نیاز‌های بازی‌های آنلاین، امکانات ارتباطی مناسب آن است. این امکانات می‌تواند از طریق چت کردن یا مکامله فراهم شود. Valorant یکی از بازی‌های مهیج است که طی چند سال عرضه خود توانسته است بازیکن‌های مخصوص به خود را جذب کند. با این حال در هر بازی آنلاین شاهد حضور افرادی هستیم که محیط بازی را برای دیگران سم می‌کنند. از این رو کمپانی Riot تصمیم گرفته است تا با ضبط پیام های صوتی بازی Valorant کمکی به بهبودی وضعیت بخش ارتباط صوتی این بازی را بهتر کند.

بازی Valorant یکی از بازی‌های بسیار جذاب در سبک خودش می‌باشد. اگر تا به حال اقدام به دانلود و نصب این بازی نکرده‌اید باید بگوییم، Valorant یک ترکیب از دو بازی CSGO و Overwatch است. همچنین با توجه به بهینه بودن این بازی، سیستم مورد نیاز برای اجرای آن بسیار پایین است و درصد بالایی از کاربران قادر هستند با استفاده از سیستم‌های قدیمی خود، فریم ریت خوبی از این بازی دریافت کنند.

بزودی یک بروزرسانی برای ضبط پیام های صوتی بازی Valorant عرضه خواهد شد. با حضور این مورد تمام مکالمات گفتگو شده در هر بازی ضبط خواهد شد. البته کمپانی Riot به این مورد اشاره کرده است که تنها در صورتی که یک مکالمه گزارش شده باشد به آن گوش خواهند داد و در حالت عادی هیچ خبری از شنود از صحبت‌های کاربران نیست. در کنار نامتعارف بودن این مورد، ضبط پیام های صوتی بازی Valorant باعث خواهد شد تا مدرک محکم‌تری در دست بازیکن‌هایی که اقدام به گزارش یک بازیکن دیگر کرده‌‌اند باشد.ند باشد.

این نکته را مد نظر داشته باشید که رکورد صدا تنها برای بازی Valorant خواهد بود و در صورتی که نمی‌خواهید این مورد توسط Riot ضبط شود می‌توانید از برنامه‌های سوم شخص مثل Discord استفاده کنید. کمپانی Riot از این مورد ابراز امیدواری کرده است و به گفته آن‌ها، این موضوع باعث خواهد شد تا محیط بازی برای تمام بازیکن‌ها از تمام سنین سالم‌تر از قبل شود و بازیکنان با حواسی جمع، کلمات خود را کنترل کنند.

بیشتر بخوانید: فریم ریت بازی Valorant با استفاده از RX570 و Ryzen 5 3600 فوق‌العاده است

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *