فهرست بستن

شیطان جدید با انتخاب رنگ دلخواه: کارت گرافیک PowerColor Radeon RX 6900 XT Liquid Devil

چند روزی بود که در انتظار رونمایی از کارت‌های گرافیکی بودیم که تنها چند اسلاید تبلیغاتی از آنها منتشر شده بود. Sapphire Radeon RX 6900 XT TOXIC که در روزهای اخیر رونمایی شده و اینک نوبت به یک پرچمدار زیبا و قدرتمند دیگر، با نام PowerColor Radeon RX 6900 XT Liquid Devil می‌رسد. انتخاب رنگ کارت گرافیک هم با شما است!

شرکت PowerColor از نزدیکان AMD است که به ساخت مدل‌های محدود اما جذاب و قدرتمند مشهور است. این کمپانی چند روزی است که در حال تبلیغ یک پرچمدار متفاوت است؛ وب سایت VC که از این تعلل خسته شده بود، تصمیم گرفته است تا خود تصاویر این پرچمدار را پیش از کمپانی منتشر کرده و کاربران را بیش از این منتظر نگذارد.

PowerColor-1.jpg

این شرکت سری Liquid Devil را در دو مدل، با کارت‌های گرافیک RX 6800 XT و RX 6900 XT تولید خواهد کرد. شیطان جدید پاورکالر با نام PowerColor Radeon RX 6900 XT Liquid Devil از خنک کننده مایع بلوک باز بهره می‌برد. خنک کننده مایع مورد استفاده در آن، مدل Quantum Vector RX ساخت شرکت صاحب نام EK است که البته با جزئیاتی از سوی پاورکالر سفارشی شده است.

این کارت گرافیک که بسیار باریک بوده و فضایی در حدود 1.5 اسلات از مادربرد شما را اشغال می‌کند، می‌تواند به شبکه خنک کننده مایع در سیستم شما متصل می‌شود. برای سفارشی سازی بیشتر، این شرکت سه مایع رنگی متفاوت را به همراه کارت گرافیک عرضه می‌کند. آبی، زرد و بنفش. در نتیجه می‌توانید رنگ آمیزی مورد علاقه خود را از بین آنها انتخاب کرده و تمام مایع درجریان را به رنگ مورد علاقه خود درآورید.

PowerColor-2.jpg

این کارت گرافیک دارای یک PCB بزرگ‌تر به نسبت نسخه مرجع بوده و یک بک پلیت سفارشی در بخش پشت بدنه را یدک می‌کشد. در حال حاضر، اطلاعی از فرکانس‌های Radeon RX 6900 XT Liquid Devil در دست نبوده اما بدون شک با یک اورکلاک درست و حسابی از سوی سازنده روبرو هستیم. انتظار می‌رود تا پاورکالر در هفته آینده ضمن معرفی رسمی، قیمت و تاریخ دقیق عرضه را اعلام کند.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *