فهرست بستن

شرایط متقاضیان مسکن حمایتی اعلام شد

معاون وزیر راه و شهرسازی طی خبری اعلام نمود که به زودی متقاضیان باید در سامانه ثبت نام کنند و در ادامه نیز شرایط متقاضیان مسکن حمایتی را اعلام نمود.

امروز معاون وزیر راه و شهرسازی پیرامون مسکن‌های حمایتی صحبت کرد و اطلاعات جدیدی پیرامون این مبحث ارائه داد. در ادامه همراه ما باشید تا شرایط متقاضیان را بررسی نمائیم.

طرح مسکن‌های حمایتی مدتی است که مطرح شده و تاکنون اطلاعات چندانی پیرامون آن در دست نبود اما امروز محمود محمودزاده که معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی است، طی مصاحبه‌ای اطلاعات و شرایط متقاضیان این طرح را اعلام نمود. با تکراتو همراه باشید.

شرایط متقاضیان مسکن حمایتی

مسکن حمایتی جهت پشتیبانی و حمایت از افرادی که مستاجر هستند راه اندازی شد. امروز اطلاعات جدیدی از این طرح در دست داریم. معاون وزیر راه و شهرسازی گفته است:

تمامی متقاضیانی که در طرح مسکن حمایتی ثبت نام می‌کنند باید دارای ۴ شرط اصلی از جمله متاهل و یا سرپرست خانوار باشند، سابقه ۵ سال سکونت در شهر مورد نظر را داشته باشند و فرم ج آن‌ها سبز باشد و همچنین عدم مالکیت خصوصی از جمله شروط اصلی برای ثبت نام در طرح‌های مسکن حمایتی دولت است.

شرایط متقاضیان مسکن حمایتی

شرایط متقاضیان مسکن حمایتی

همچنین محمودزاده ادامه داد:

متقاضیانی که پیش از این در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده بودند و واجد شرایط شناخته نشدند در طرح مسکن حمایتی هم واجد شرایط نخواهند بود و البته کسانی که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کرده و انصراف داده باشند، در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند در طرح مسکن حمایتی ثبت نام کنند.

ایشان بیان داشت که به زودی سامانه‌ای راه اندازی می‌شود و برای متقاضیان صفحه‌ای جدید در نظر گرفته شده است. محمودزاده در خصوص ساخت این مسکن‌ها اضافه کرد:

در شهر‌های کوچک و روستا‌ها مردم خود متولی ساخت این واحد‌های مسکونی حمایتی هستند به طوری که دولت زمین را در اختیار این افراد در شهر‌های کوچک قرار می‌دهد و خود مردم اقدام به احداث واحد‌های مسکونی می‌کنند.

متقاضیان تا آخر مهر ماه فرصت دارند تا در سامانه ثبت نام کنند و اگر مراکز مربوطه صلاح بدانند این مهلت تمدید خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص شرایط متقاضیان مسکن حمایتی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *