شرایط دریافت وام ۵۰۰ میلیونی بدون ضامن بانک ملی [+ شرایط بازپرداخت و اقساط ماهانه]

شرایط دریافت وام ۵۰۰ میلیونی بدون ضامن بانک ملی اعلام شد. این وام در قالب «طرح اعتبار وام بانک ملی» به مشتریان اعطا می‌شود.

از جمله تسهیلاتی که بانک ملی برای مشتریان خود درنظر گرفته، «طرح اعتبار وام ملی» است که یک طرح کاملاً جدید و بر پایه سپرده‌گذاری است. از جمله شرایط دریافت وام ۵۰۰ میلیونی بدون ضامن بانک ملی می‌توان به سپرده‌گذاری بین ۳ تا ۱۸ ماه اشاره کرد.

آنطور که شواهد نشان می‌دهند، شیوه اعطای وام در سال جاری مقداری متفاوت است و بانکها رتبه اعتباری افراد را به جای ضامن وثیقه قرار می‌دهند. حال با اتکا به این مورد، بانک ملی نیز شرایط وثیقه را فقط رتبه اعتباری متقاضیان وام می‌شناسد و اگر رتبه فرد مناسب باشد، قطعاً مبلغی به آن پرداخت نخواهد شد.


بیشتر بخوانید:


شرایط دریافت وام ۵۰۰ میلیونی بدون ضامن بانک ملی

مشترین بانک ملی که رتبه اعتبارسنجی آنان بالاست و بدهی معوق به شبکه بانکی نداشته و همچنین فاقد چک برگشتی یوده، می‌توانند با افتتاح حساب در بانک ملی تا نهایت ۵ میلیارد ریال تسهیلات از ین بانک دریافت کنند. مدت سپرده‌گذاری این وام بین ۳ تا ۱۸ ماه است و میانگین این مدت حساب می‌شود. همچنین نرخ سود وام ۵۰ میلیونی بانک ملی ۱۴ درصد اعلام شده است.

افراد مشمول و مراحل دریافت وام ۵۰۰ میلیونی بانک ملی

بانک ملی تقریباً همه طرح‌های تسهیلاتی خود را به اپلیکیشین همراه بام منتقل کرده است و برای افتتاح حساب وام اعتبار ملی نیز باید به از این مسیر اقدام کرد. بدین منظور باید بر روی گزینه افتتاح حساب کلیک یا تپ کرده و در بخش حساب ریالی، بر روی اولین گزینه (کوتاه مدت اعتبار ملی) تپ کنید.

شرایط دریافت وام 500 میلیونی بدون ضامن بانک ملی

شرایط دریافت وام 500 میلیونی بدون ضامن بانک ملی

جزئیات مدت بازپرداخت و اقساط ماهانه طرح اعتبار ملی

حداکثر زمان بازپرداخت وام بانک ملی، ۳۶ ماهه است. متقاضیان باید توجه داشته باشند که اقساط این وام ماهانه ۱۷ میلیون ۷۷ هزار تومان است. در پایان این دوره بازپرداخت سه ساله، مجموع اصل وام و اقساط آن به ۶۱۵ میلیون و ۳۴۷ هزار تومان می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص شرایط پرداخت وام بانک ملی چیست؟ لطفاً نظر خود را برای ما کامنت کنید.

Adblock test (Why?)

لینک منبع


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.