فهرست بستن

سیستم آب و هوای پویا به پابجی باز خواهد گشت

سیستم آب و هوای پویا به پابجی باز خواهد گشت

اندکی پس از پایان مسابقات جهانی PlayerUnknown’s Battegrounds ، توسعه دهنده این عنوان یعنی PUBG Corporation به سختی در حال تلاش برای بهبود زمینه های مختلف بازی است و به نظر می رسد تیم توسعه دهنده بازی قصد دارد تا شروع این تغییرات ، اضافه شدن سیستم آب و هوای پویای جدید به این عنوان محبوب باشد .

در اصل ، تغییرات آب و هوایی یکی از ویژگی های است که از بازی پابجی حذف شده بود اما تیم توسعه دهنده بازی با توجه به بازخورد های خوب کاربران قصد دارد تا دوباره آن را به بازی اضافه کند . سیستم آب و هوای پیشرفته که قرار است به بازی اضافه شود می تواند حالت های مختلف آب و هوایی را به بازی اضافه کرده و به استراتژیکی تر شدن این بازی کمک می کند . برای مثال آب و هوای بارانی موجب می شود تا صدای تیراندازی کاهش یابد و هوای مه آلود موجب کاهش دید و همچنین ناپدید شدن از دید دشمنان است .

البته تیم توسعه دهنده بازی اعلام کرده است که بیشتر بازی ها در آب و هوای آفتابی انجام خواهد شد و تنها برخی از مسابقات در آب و هوای بارانی و مه آلود صورت می گیرد . بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته این سیستم جدید هفته آینده به سرور های بازی اضافه خواهد شد . شایان ذکر است که بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در حال حاضر برای پلتفرم های ایکس باکس وان ، رایانه های شخصی ، سیستم عامل های IOS و اندروید در دسترس می باشد . در ادامه می توانید تریلر جدیدی از بازی که به معرفی سیستم آب و هوای جدید بازی می پردازد را مشاهده نمایید .

بازدید: 21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.