فهرست بستن

سونی رویداد پنجشنبه را تأیید کرد – منتظر اعلام قیمت و تاریخ عرضه PS5 باشید

سونی پنجشنبه این هفته، یعنی 26 شهریور رویداد جدیدی برای PlayStation 5 برگزار خواهد که می‌توان انتظار داشت در رابطه با قیمت و تاریخ عرضه PS5 اطلاعات جدیدی منتشر شود.

رویداد 5 روز دیگر سونی به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و تنها 40 دقیقه به طول خواهد انجامید. این مراسم شامل آپدیت‌های جدید از بازی‌های انحصاری سونی و شرکای تجاری این کمپانی خواهد بود. سونی در وبلاگ خود اعلام کرده است که در این مراسم کاربران نگاه دیگری خواهند داشت به بازی‌های فوق العاده‌ای که برای PS5 عرضه خواهد شد.

اعلام قیمت و تاریخ عرضه PS5

جدا از بازی‌های انحصاری، انتظار می‌رود که در نهایت در رویداد پنجشنبه شب شاهد اعلام قیمت و تاریخ انتشار کنسول پلی استیشن 5 نیز باشیم. مایکروسافت هم در ابتدا قصد داشت تا هفته آینده (به تاریخ میلادی) از برنامه خود برای عرضه اکس باکس سری اکس و اکس باکس سری اس به همراه قیمت آنها پرده‌برداری کند. البته این قبل از آن بود که قیمت کنسول 299 دلاری Series S لو برود.

سونی ماه گذشته پیش‌ثبت نام برای سفارش پلی استیشن 5 را آغاز کرده است اما هنوز تاریخ دقیقی برای پیش‌خرید و یا قیمت و زمان عرضه این کنسول منتشر نشده است. با این حال، احتمال آنکه در روز پنجشنبه این اطلاعات مشخص شوند، بیشتر از همیشه است. به خصوص حالا که مایکروسافت اعلام کرده پیش‌فروش اکس باکس از 22 سپتامبر آغاز خواهد شد.

 قیمت کنسول Xbox Series X مایکروسافت 499 دلار است، اما سونی برای نسخه دیجیتال و دیسک دار PS5 دو قیمت متفاوت تعیین خواهد کرد. با قیمتی 299 دلاری که مایکروسافت برای Xbox Series S  اعلام کرد، می‌توانیم امیدوار باشیم که در این قیمت گذاری شاهد رقابت جذابی باشیم.  

رویداد PlayStation 5 روز پنجشنبه ساعت 12:30 شب برگزار خواهد شد. به زودی با خبرهای تکمیلی در خدمت شما عزیزان خواهیم.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *