سونی اسپیکر شیشه‌ای و جذاب LSPX-S3 را معرفی کرد؛ متفاوت و پیشرفته

شرکت سونی که در ساخت سیستم‌های صوتی تبحر خاصی دارد، محصولی جدید را برای دنیای مدرن امروز معرفی کرده است که ظاهری متفاوت و بسیار جذاب دارد. اسپیکر شیشه‌ای سونی LSPX-S3 محصولی جذاب که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

سونی به تازگی آخرین اسپیکر شیشه‌ای خود با نام LSPX-S3 را معرفی کرده است. LSPX-S3 یک اسپیکر بدون سیم است که طراحی آن بی شباهت با شمعدان و یا گلدان‌های باریک نیست. سونی LSPX-S3 یک محصول دوگانه است که می‌تواند در نقش اسپیکر بدون سیم و همچنین منبع نور شیک مورد استفاده قرار گیرد.

00SP-2.jpg

اسپیکر LSPX-S3 دارای 32 حالت روشنایی است که برخی از آنها با الهام از مواردی مانند طبیعت طراحی شده‌اند؛ مانند طرح شمع. بخش شیشه‌ای LSPX-S3 با ارتفاع 30.48 اینچ سانتی متر، بخش انتشار نور را بر عهده دارد. سونی در این اسپیکر از یک طراحی منحصر به فرد، برای ایجاد صدای 360 درجه استفاده می‌کند. سیستم صوتی درایو عمودی با سه محرک صدا در جهات گوناگون منتشر می‌کند.

در بخش بالای LSPX-S3 می‌توانید ترکیبی از ضربان های نورانی، بسته به موسیقی را مشاهده کنید. در بخش پایه سونی از یک درایو 46 میلی متری برای تولید صدای به یس استفاده می‌کند که در کنار یک خنک کننده منفعل، از صدای Bass Boost نیز پشتیبانی می‌کند. پایه از جنس فلز بوده و با رنگ نقره‌ای، از بافت ساتن بهره می‌برد.

00SP-3.jpg

سونی برای تولید فرکانس‌های دیگر از محرک‌های نصب شده در بخش شیشه‌ای استفاده می‌کند که فرکانس‌های بالا و Vocal را پوشش می‌دهند. اسپیکر LSPX-S3 می‌تواند در آرایش دو گانه به صورت استریو نیز مورد استفاده قرار گیرد. بلندگوی شیشه‌ای سونی از بلوتوث با LDAC بهره برده و با یک بار شارژ کامل می‌تواند تا 8 ساعت کار مداوم را تضمین کند.

LSPX-S3 از طریق درگاه UCB-C نیروی مورد نیاز برای شارژ را دریافت می‌کند. LSPX-S3 در حالت عدم صدا نیز می‌تواند در حالت مهمانی نیز مورد استفاده قرار گرفته و در حالت تزئین منزل و یا اتاق برای کاربران خدمت کند. LSPX-S3 با قیمت 350 دلار وارد بازارهای جهانی می‌شود.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *