فهرست بستن

سری AMD RX 5700 فروش بی‌نظیری را تجربه می‌کند؛ افزایش 100 درصدی فروش همکاران

سری AMD RX 5700 فروش بی‌نظیری را تجربه می‌کند؛ افزایش 100 درصدی فروش همکاران

جدیدترین سری کارت گرافیک‌های تیم سرخ یعنی Radeon RX 5700 فروشی بی نظیر را تجربه می‌کنند، آخرین گزارش یکی از شرکای این شرکت گویای آن است. TUL Corporation یکی از همکاران انحصاری AMD بوده و در واقع مالک Power Color می‌باشد، این شرکت در فصل سوم 2019 رشد درآمدی 103 درصدی داشته است. در حالی که AMD برنامه‌ای ندارد که تا پایان ماه گزارش مالی خود را منتشر کند، موفقیت مالی عظیم TUL (به علت این امر که آنها شریک انحصاری AMD هستند) یک نشانه مستقیم خواهد بود از انتظار ما در رابطه با فروش پردازنده‌های گرافیکی AMD در فصل سوم سال.

موفقیت مالی TUL نتیجه مستقیم محصولات سری Radeon RX 5700 است که در تابستان معرفی شدند. هر چند که کمی طول کشید تا مدل‌های سفارشی Radeon RX 5700 و Radeon RX 5700 XT عرضه شوند، اما از آن زمان شاهد فروش بسیار خوب آنها به شکل جهانی بوده‌ایم. بخصوص در اروپا و آسیا. گزارش Computerbase.de نشان می‌دهد 3 کارت گرافیک محبوبی که کاربران در وب سایت آنها به دنبال آن هستند، همگی مدل‌های Navi بوده که نمونه‌های سفارشی Power Color Red Devil و Red Dragon جزو بهترین‌ها هستند.

سری AMD RX 5700 فروش بی‌نظیری را تجربه می‌کند؛ افزایش 100 درصدی فروش همکاران

به علاوه داده‌های Mindfactory.de نشان می‌دهند که این سایت در هفته‌ها اخیر به تنهایی 8000 عدد کارت گرافیک AMD Radeon RX 5700 را به فروش رسانده که بخش اعظم آنها را مدل‌های سفارشی شرکای تیم سرخ تشکیل می‌دهند. نمونه‌های سفارشی سری Radeon RX 5700 مدت زمان کوتاهیست که در بازار حضور دارند، در حقیقت طول عمر بسیاری از آنها حتی به دو ماه نیز نمی‌رسد. بنابراین دو برابر شدن درآمد TUL تنها بخشی از ماجراست.

با پُر شدن انبارها از سری کارت گرافیک‌های Radeon RX 5700 و رشد این موضوع درست قبل از فصل تعطیلات، AMD و شرکای این شرکت به وضوح انتظار فروش فوق العاده‌ای از گرافیک‌های Navi در تعطیلات را دارند. در واقع ما متعجب نخواهیم شد اگر تولید کنندگان موفق شوند یک رشد سه رقمی دیگر را در بالای درآمد دو برابر شده حال حاضر خود ببینند.

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.