فهرست بستن

سریال یا فیلم جدیدی از بتمن با حضور بن افلک هرگز ساخته نمی‌شود

انارگیفت

از مدتی پیش شایعه‌ای درباره بازگشت بن افلک به نقش بتمن آن هم با یک فیلم یا سریال درباره شوالیه تاریکی دهان به دهان پخش می‌شد اما به نظر می‌رسد این اتفاق هرگز رخ نمی‌دهد.

به نقل از Screen Rant با آغاز فعالیت سرویس استریم HBO Max هواداران کمیک بوک‌های دی‌سی می‌توانند عناوین سینمایی و سریالی بیشتری را از دنیای مورد علاقه‌شان تماشا کنند. همانطور که سال آینده فیلم جاستیس لیگ زک اسنایدر کات از راه می‌رسد، شایعاتی درباره ساخت یک عنوان جدید با بازگشت بن افلک و جرد لتو هم به گوش می‌رسید اما هیچ بازگشتی در کار نیست.

مارک هیوز، خبرنگار سایت Forbes، با اطلاعاتی که از استودیوی برادران وارنر به دست آورده این ادعا را مطرح کرده که نه تنها بن افلک علاقه‌ای به بازگشت به نقش بتمن ندارد بلکه هیچ گفتگویی هم میان دو طرف انجام نشده است. به نظر می‌رسید هواداران دی‌سی پس از آن که متوجه شدند فیلم جاستیس لیگ با تدوین زک اسنایدر منتشر می‌شود، امیدوار بودند بن افلک هم به دنیای مورد علاقه‌شان بازگردد اما واقعیت این است که مدت‌ها پیش از آن که برادران وارنر تصمیم بگیرد رابرت پتینسون را به عنوان بتمن جدید سینما معرفی کند، این بن افلک بود که علاقه‌اش به هنرنمایی در نقش شوالیه تاریکی را از دست داده است.

سریال یا فیلم جدیدی از بتمن با هنرنمایی بن افلک هرگز ساخته نمی‌شود

مدتی پیش سایت The Cultured Nerd گزارش داده بود که فیلم یا سریال جدید بتمن که مشخص نیست چه حال و هوایی دارد، احتمالا با تهیه‌کنندگی زک اسنایدر و کارگردانی بن افلک ساخته می‌شود. ساخت این عنوان به معنای قطع همکاری با مت ریورز و بتمن رابرت پتینسون نبوده و به نظر می‌رسید ادامه داستان فیلم جاستیس لیگ را روایت می‌کند. فیلم یا سریالی که البته هرگز ساخته نمی‌شود. به عبارت دیگر، ماجراجویی بن افلک با لباس بتمن برای همیشه به پایان رسیده است.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد

https://vgto.ir/5ia

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *