سرمربی تیم ملی ایتالیا دسترسی بازیکنان را به پلی استیشن محدود کرد!

«لوچانو اسپالتی»، سرمربی تیم ملی ایتالیا در نشست خبری پیش از بازی با آلبانی در مسابقات «یورو ۲۰۲۴»، تاکید کرد که دسترسی بازیکنان را به انجام بازی‌های کامپیوتری ممنوع نکرده است؛ بلکه یک اتاق ویژه جهت دسترسی محدود آن‌ها به کنسول «پلی استیشن» (PlayStation) تدارک دیده است.

«اسپالتی» در گذشته، انجام بازی‌های کامپیوتری تا دیر وقت توسط بازیکنان تیمش را مورد انتقاد قرار داد. او در مصاحبه با خبرگزاری «گاتزگا دله اسپورت» گفت: «بازیکنان باید پلی استیشن را در خانه بگذارند، چون آن‌ها به اردو می‌آیند تا قهرمان یورو شوند، نه کسب پیروزی در بازی Call of Duty»!

اسپالتی: بازی با پلی استیشن، قهرمانی یورو را به ارمغان نمی‌آورد!

او در ماه مارس امسال گزارش داده بود که بازیکنانش به دلیل انجام بازی‌های کامپیوتری، فرصت خواب مناسب پیش از دیدار با تیم ملی اوکراین در دوره مقدماتی «یورو» نداشتند. گفتنی است سرمربی ایتالیا بالاخره تصمیم گرفت که پیش از آغاز دیدار این تیم با آلبانی، دسترسی بازیکنان به «پلی استیشن» را ممنوع کند. «اسپالتی» در مورد اقدام اخیر خود گفت:

«گاهی از آمدن به اینجا و اظهار نظر در مورد چیزهایی که نگفته‌ام، بسیار ناراحت و ناامید می‌شوم. من از کاری که آن‌ها انجام می‌دهند ناراحت نیستم؛ اما به آن‌ها اجازه نمی‌دهم تا تمام شب برای پلی استیشن بیدار بمانند. من مخالف هیچ نوع بازی نیستم — ما یک اتاق بازی ایجاد کرده‌ایم که در آن دو پلی استیشن وجود دارد. همه به آنجا می‌روند، من خودم آن را تجربه کرده‌ام».

دسترسی بازیکنان ایتالیا به پلی استیشن

«جیانلوئیجی دوناروما»، کاپیتان تیم ملی نیز گفت که گزارش‌های مربوط به ممنوعیت دسترسی بازیکنان به پلی‌ استیشن را اغراق‌آمیز دانسته است. دوناروما شرح داد: «مهم است که مطمئن شوید خیلی دیر به رختخواب نروید. ما باید استراحت و تمرین کنیم. بعد از شام، بازیکنان در اتاق بازی جمع می‌شوند تا بتوانند یک روحیه تیمی ایجاد کنند. ما آنجا ساعتی را خوش می‌گذرانیم و با هم می‌خندیم».

تیم ملی ایتالیا در اولین دیدار خود با تیم ملی آلبانی موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ پیروز شود. رقا‌بت‌های «جام ملت‌های اروپا» در آلمان در ۲۵ خرداد آغاز شده و در ۲۴ تیر پایان می‌پذیرد.

Adblock test (Why?)

منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.