فهرست بستن

سامسونگ با معرفی گلکسی زد فولد S به جنگ سرفیس دوئو مایکروسافت می‌رود

رسانه کلیک – با وجود اینکه ۲ گوشی هوشمند گلکسی زد فولد ۲ و سرفیس دوئو تفاوت‌های زیادی دارند اما سامسونگ با معرفی گلکسی زد فولد S در آینده برای رقابت با مایکروسافت آماده می‌شود.

گوشی هوشمند گلکسی زد فولد ۲ یک گوشی گران‌قیمت و باکیفیت است اما فقط می‌توان آن را ۱۸۰ درجه باز کرد. در بخش خارجی آن نیز یک نمایشگر بزرگ وجود دارد. در مقابل سرفیس Duo از لولای ۳۶۰ درجه برخوردار است که امکانات بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند.

اخیرا شایعه‌ای منتشر شده که اطلاعاتی درباره گوشی تاشوی جدید سامسونگ در اختیار ما قرار می‌دهد. این گوشی هوشمند با نام گلکسی زد فولد S  مکانیزمی مشابه گلکسی Z فولد ۲ و همچنین سرفیس Duo‌ خواهد داشت و می‌توان آن را به دو سمت تا کرد. این گوشی هوشمند برخلاف محصول مایکروسافت، به یک نمایشگر OLED انعطاف‌پذیر مجهز می‌شود.

از مدت‌ها قبل شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعات درباره گوشی تاشوی اقتصادی سامسونگ هستیم و استفاده از یک نمایشگر می‌تواند سومین عضو خانواده گلکسی فولد را تبدیل به گزینه‌ای مناسب کند، البته تضمینی برای قیمت پایینتر گلکسی زد فولد اس نسبت به گلکسی فولد و گلکسی زد فولد ۲ وجود ندارد.

در حالی که استفاده از یک نمایشگر و کاهش تعداد دوربین‌ها می‌توانند باعث کاهش قیمت این دستگاه شوند، هزینه‌های مربوط به تحقیق و توسعه و همچنین تولید یک لولای ۳۶۰ درجه می‌تواند مانع از چنین موضوعی شوند.

گلکسی زد فولد ۲ نسبت به نسل قبلی خود بهبودهای زیادی را تجربه کرده، با این حال سامسونگ همچنان می‌تواند آن را بهینه کند و با قابلیت‌های بیشتری در اختیار کاربران قرار دهد، بنابراین نمی‌توان به راحتی به شایعه توسعه یک دستگاه با طراحی متفاوت و لولای ۳۶۰ درجه اطمینان کرد.

در صورتی که سامسونگ چنین پروژه‌ای را دنبال کند، گلکسی زد فولد S در مقایسه با سرفیس Duo به مشخصات فنی بهتری مجهز خواهد شد و امکان استفاده از چیپست اسنپدراگون ۸۷۵ در آن وجود دارد، البته اگر با یک گوشی تاشوی اقتصادی روبه‌رو باشیم، احتمالا این شرکت کره‌ای چیپ پرچمدار برای آن درنظر نمی‌گیرد.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *