زمان معرفی Rainbow Six Extraction مشخص شد – تغییر نام Quarantine

سال گذشته زمانی که استودیو یوبی‌سافت تاخیر در انتشار Rainbow Six Quarantine را به دلیل موانعی که همه‌گیری ویروس کرونا بر سر راه توسعه دهندگان ایجاد کرده بود اعلام کرد، گفته شد که نام این بازی به دلایل مختلف تغییر خواهد کرد. تا چند روز دیگر این کار رسما صورت خواهد گرفت و نام جدید Quarantine همین حالا نیز مشخص شده است. همچنین یوبی‌سافت زمان معرفی Rainbow Six Extraction را اعلام کرده است. از این پس باید Rainbow Six Quarantine را با عنوان Extraction نام ببریم.

زمان معرفی Rainbow Six Extraction

همزمان با معرفی نام جدید رینبو سیکس قرنطینه، یوبی‌سافت ویدئویی را منتشر کرده که اطلاعاتی راجع به بازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در Extraction شما تیمی عملیاتی را محیا خواهید کرد تا به مقابله با یک تهدید دائمی بپردازید. در سال 2019 زمانی که یوبی‌سافت جزئیاتی از این بازی را منتشر کرد، به موجودات غیر انسانی اشاره شده بود اما حالا تهدید از سوی موجودات فرازمینی در Extraction تائید شده است.

جزئیاتی که در ماه‌های اخیر از اسناد داخل کمپانی به بیرون درز پیدا کرده بود، حاکی از این داشتند که این بازی احتمالا Rainbow Six Parasite نامیده شود. طبق گفته یوبی‌سافت، این عنوان صرفا یک اسم رمز داخل استودیو بوده که تیم سازنده در زمان ساخت بازی از آن استفاده می کردند. Extraction بر پایه حالت شیوع است که تصور میشد در سال 2020 برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و PC منتشر شود. این هفته یوبی‌سافت رویدادی را در E3 2021 و در تاریخ 12 ژوئن برابر با 22 خرداد برگزار خواهد کرد. زمان جدید عرضه بازی هنوز مشخص نیست و همچنین نمی‌‌دانیم این بازی بر روی کنسول‌های نسل جدید نیز قابل انجام است یا خیر. اما به زودی یوبی‌سافت به این سوالات پاسخ خواهد داد.

قیمت بازی های یوبی سافت در نسل بعد افزایش نخواهد یافت

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *