زمان عرضه گوشی های تاشو ۲۰۲۱ سامسونگ مشخص نیست، پای آیفون ۱۳ درمیان است؟!

انتظار می رود که Galaxy Watch 4 در تاریخ ۲۷ آگوست (پنجم شهریور ماه) عرضه شود. بر اساس اطلاعات و گزارشات قبلی، این رویداد به سایر محصولات مانند Galaxy Buds 2 و گوشی های هوشمند تاشو ۲۰۲۱ سامسونگ (گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳) تعمیم داده می‌شود. با این وجود، بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده ممکن است زمان عرضه گوشی های تاشو سامسونگ، در تاریخ مذکور به طور جهانی محقق نشود.

زمان عرضه گوشی های تاشو سامسونگ ممکن است به تعویق بیوفتد؛ این موضوع احتمالا به دلیل عرضه آیفون ۱۳ است

رسانه های کره جنوبی گزارش داده اند که سامسونگ بین ۲۰ تا ۲۷ آگوست (۲۹ مرداد تا ۵ شهریور)، روزی را برای عرضه گوشی های تاشو جدید خود در نظر خواهد گرفت. توجه داشته باشید که ما در مورد در دسترس بودن تجاری کالا ها صحبت می‌کنیم. زیرا انتظار می‌رود که همه محصولات در تاریخ ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) رونمایی شوند.

به نقل از SamMobile، همانطور که می‌دانید کره جنوبی یکی از کشور های اصلی برای عرضه محصولات جدید سامسونگ است. اما این شرکت هنوز تصمیم نگرفته است که دقیقاً در چه تاریخی می‌خواهد محصولات تابستانی خود را در کره جنوبی عرضه کند. این موضوع می‌تواند به تغییراتی در سطح جهانی نیز اشاره کند.

گلکسی زد فولد ۲ سامسونگ

گلکسی زد فولد ۲ سامسونگ

منابع کره ای ادعا می‌کنند که برنامه اصلی سامسونگ برای عرضه محصولات جدید خود، حدودا ۲۰ آگوست (بیستم مرداد) بود. با این حال ، گفته می‌شود که سامسونگ اکنون مزایای یک دوره پیش سفارش طولانی را بررسی می‌کند. بنابراین بیشتر به تاریخ ۲۷ (پنجم شهریور) آگوست تمایل دارد. این واقعیت که انتظار می‌رود تعداد زیادی از محصولات رقیب در این تاریخ روانه بازار شوند، اوضاع را پیچیده تر می‌کند.

تبلت تاشو سامسونگ با ۲ لولا در حق اختراع سامسونگ دیده شد

منابع ادعا کردند که در نهایت سامسونگ نمی‌خواهد خیلی به عرضه سری آیفون ۱۳ نزدیک شود. سرانجام این کمپانی کره ای چه تاریخی را در نظر خواهد گرفت؟ آیا عرضه گوشی های تاشو سامسونگ به تعویق خواهد افتاد؟ در روزهای آینده احتمالاً خبرهای بیشتری در این رابطه منتشر خواهد شد.

Adblock test (Why?)

منبع خبر

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *