فهرست بستن

زمان برگزاری Google I/O 2021 مشخص شد – آنلاین و رایگان برای همه

مانند همه کمپانی‌های بزرگ، گوگل نیز سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا مجبور به لغو کنفرانس توسعه‌دهندگان خود شد. در حالی که همچنان جهان به شدت درگیر این ویروس است، امسال کمپانی‌ها برنامه‌های دیگری دارند تا برای دومین سال پیاپی مجبور به لغو رویدادهای خود نشوند. آنها تصمیم گرفته‌اند به صورت مجازی میزبان توسعه دهندگان خود باشند. گوگل نیز قصد دارد امسال کنفرانس توسعه دهندگان خود را برای اولین بار به صورت صرفا آنلاین برگزار کند. اکنون زمان برگزاری Google I/O 2021 مشخص شده است.

زمان برگزاری Google I/O 2021

این رویداد از تاریخ 18 می برابر با 28 اردیبهشت به مدت دو روز برگزار خواهد شد و در روز 20 می خاتمه خواهد یافت. اگر چه این رویداد بیشتر مورد توجه توسعه‌دهندگان است تا کاربران و مصرف کنندگان معمولی اما همه می توانند Google I/O 2021 را به صورت آنلاین و کاملا رایگان مشاهده کنند. هر چند گوگل برای کاربرانی که بیشتر از تماشای رویداد قصد دارند دریافت کنند پیشنهاد می‌کند از طریق اکانت خود گوگل برای این رویداد ثبت نام کنند تا بتوانند به جلسات AMA، محتوای شخصی سازی شده، ورک شاپ‌ها و شرکت در دوره‌های پرسش و پاسخ نیز دسترسی داشته باشند.

برنامه ریزی کامل Google I/O در ادامه همین ماه مشخص خواهد شد اما احتمالا گوگل برنامه‌های متنوعی برای امسال دارد. انتظار می‌رود مطابق سال‌های قبل محصولات نرم افزاری جدیدی توسط غول جستجوی جهان در این رویداد معرفی شوند. از جمله Interactive Sandboxes و جلسات فنی که به منظور آموزش استفاده از جدیدترین تکنولوژی های این کمپانی به توسعه دهندگان برگزار خواهد شد. محتمل‌ترین اتفاق در کنفرانس امسال توسعه دهندگان گوگل، معرفی کامل اندروید 12 و امکان معرفی محصولات سخت افزاری جدید است. گوگل سابقه معرفی محصولاتی سخت افزاری در Google I/O در سال های 2016 و 2019 با معرفی Google Home و Pixel 3a دارد.

رویداد E3 2021 به صورت آنلاین و رایگان برای همه شرکت کنندگان برگزار خواهد شد

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *