ریمستر سه گانه Crysis پاییز امسال عرضه خواهد شد

بعد از ریمستر کردن نسخه اول بازی Crysis که در سال 2007 عرضه شده بود، صاحبین شرکت‌های Crytek و Saber Interactive تصمیم گرفتند تا ۲ بازی دیگر از سه گانه این بازی را بازآفرینی کنند. همگی ما برای نسخه دوم این بازی هیجان زده هستیم حالا چه رسد به اینکه نسخه سوم هم به همراه آن به بازار عرضه شود. برای جزئیات بیشتر ریمستر سه گانه Crysis با ما همراه باشید.

جزئیات ریمستر سه گانه Crysis

سال گذشته بود که شرکت Crytek نسخه بازسازی شده بازی Crysis برای تمامی کنسول‌های بازی و سیستم عامل‌ها (از جمله نینتندو سوییچ) عرضه کرد و از همان موقع تب وتاب‌ها برای این بازی اوج گرفت. البته یکسری از قابلیت‌ها مخصوص کارت گرافیک‌های بالا رده بازار مانند سری RTX بودند (برای مثال Ray Tracing) که باز هم با قرار دادن تنظیمات بر روی رزولوشن 4K به سختی به 30 فریم بر ثانیه می‌رسیدند. اما همین محدودیت‌ها سبب شد تا این بازی برای کارت گرافیک‌های میان رده نوآوری خاصی نداشته باشد. هر چند که شرکت Crytek تلاش خود را کرد تا در چندین Patch مختلف این مشکلات را بر طرف کند و تاکنون نیز بسیاری از آن‌ها رفع شده است.

حال امروز Crytek اعلام کرد که برای برطرف کردن این مشکلات برای نسخه ریمستر بازی‌های Crysis 2 و Crysis 3 کار سختی بر عهده داشته اما به خوبی از پس آن‌ها برآمده و پاییز امسال می‌توانید بر روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی محصول این تلاش شبانه روزی را ببینید. این بازی در واقع شامل کل سه گانه Crysis خواهد بود که اگر نسخه اول را جداگانه خریداری کرده‌اید، می‌توانید نسخه‌های بعدی را جداگانه خریداری کنید. یک نسخه پایه برای کنسول‌های نسل قبل (ایکس باکس وان و پلی استیشن 4) وجود دارد که نرخ 30 فریم بر ثانیه را تحویل می‌دهد در حالی که کنسول‌های نسل حاضر می‌توانند با نرخ فریم بالاتری این بازی‌ها را اجرا کنند. وضعیت کامپیوترهای شخصی هم که مشخص است.

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *