ریست فکتوری پیکسل ۶ منجر به خرابی گوشی می‌شود

باگ نرم افزاری اخیر باعث شده است که بازنشانی به تنظیمات کارخانه (یا همان ریست فکتوری) در گوشی های پیکسل ۶، پیکسل ۶ پرو و پیکسل ۶a باعث شود  آن‌ها غیرقابل استفاده شوند.

این مشکل اولین بار در انجمن راهنمای گوشی پیکسل گوگل عنوان شد، جایی که کاربران پس از تلاش برای بازنشانی به تنظیمات کارخانه، با پیام خطا مواجه شدند. این پیام عنوان می‌کند که “Cannot load android system. Your data mey be corrupt …” «سیستم اندروید قابل بارگذاری نیست و ممکن است داده‌های شما از بین رفته باشد…» پس از دریافت این پیام، تلاش‌های بیشتر برای بازنشانی مجدد گوشی در اکثر موارد با شکست مواجه شده است.

خرابی گوشی پیکسل ۶ - pixel 6 corruption

طبق گزارش‌هایی در انجمن‌هایی نظیر ردیت و گوگل، به نظر می‌رسد این مشکل بسیار گسترده است. در حالی که علت آن همچنان ناشناخته است، برخی از کاربران حدس می زنند که این باگ ممکن است به نبود فایل‌های سیستمی حیاتی برای یکپارچگی سیستم مرتبط باشد.

گوگل از این موضوع مطلع است و در حال حاضر در حال بررسی آن است. اما متأسفانه، هنوز هیچ خبر رسمی در مورد رفع آن وجود ندارد.

برای جلوگیری از خرابی سری پیکسل ۶، توصیه می‌شود تا زمانی که گوگل راهکاری ارائه دهد، از هرگونه ریست فکتوری و بازنشانی به تنظیمات کارخانه خودداری کنید.

Adblock test (Why?)

منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.