فهرست بستن

رونمایی MSI از مانتیورهای سری PRO MP242 – سه مدل جدید FHD

MSI به تازگی از مانتیورهای سری PRO MP242 رونمایی کرده است که شامل سه مدل مختلف؛ PRO MP242، PRO MP242V و PRO MP242P می‌شود. این مانیتورهای دارای نمایشگرهایی با مشخصات مشابه بوده و تفاوت آنها در پایه‌ای است که برای مانتیور PRO MP242P در نظر گرفته شده. هر سه دارای نمایشگر 23.8 اینچی با رزولوشن FHD هستند و البته MSI هنوز قیمتی برای آنها تعیین نکرده است.

مانتیورهای سری PRO MP242 با وضوح FHD و دو درگاه ورودی

مانتیورهای سری PRO MP242

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شده این سه مانیتور، از نمایشگرهای یکسانی بهره می‌برند. اندازه این نمایشگر 23.8 اینچی و رزولوشن آن 1920×1080 پیکسل است. هر سه دستگاه به ورودی‌های یکسانی مجهز شده‌اند که این شامل درگاه HDMI و D-Sub می‌شود. دو ورودی امکان پشتیبانی همزمان از دو دستگاه را برای مانیتور فراهم می‌کند و این می‌تواند برای کاربرانی که از دو کامیپوتر یا یک کامیپوتر و یک کنسول بهره می‌برند، بسیار کاربردی باشد. در مانیتورهای پرو MP242 و MP242V ورودی پورت HMDI آنها 75 هرتز و پورت D-Sub آنها 60 هرتز است. ریفرش ریت بالاتر (75 هرتز) در مقایسه با 60 هرتز تصاویر را به صورت روان‌تر برای چشم کاربر ارائه می‌کند از این رو برای تماشای محتوا گزینه بهتری است.

تفاوت اصلی میان این سه مانیتور پایه‌ای است که برای آنها در نظر گرفته شده. مانیتور MP242 و MP242V دارای پایه‌های یکسانی هستند که زاویه آن از -3 درجه تا 21 درجه قابل تغییر است. مانیتور MP242P اما دارای قابلیت متفاوتی است و پایه آن قابلیت تنظیم بیشتری دارد. این پایه امکان تنظیم ارتفاع، تغییر زاویه افق، چرخش به سمت چپ و راست و چرخش به بالا و پایین را دارد. MSI گفته است که ارتفاع آن تا 12 سانتیمتر و چرخش آن از -30 درجه تا 30 درجه قابل تغییر است.

PRO MP242P

MP242V امکان تغییر در زاویه افق از -90 تا 90 درجه را دارد. این یعنی می‌توان از آن به عنوان یک مانیتور عمودی در حالت ایستاده نیز استفاده کرد. البته در این صورت حاشیه ضخیم پایین نمایشگر به یکی از دو طرف راست یا چپ منتقل خواهد شد. با این امکان، مانیتور PRO MP242V گزینه ایده‌الی برای استریمرها یا کدنویس‌های حرفه‌ای خواهد بود که به یک فضای بزرگ و کافی برای خواندن نیاز دارند.

مانتیورهای سری PRO MP242

MSI هنوز اعلام نکرده این مانیتورها چه زمانی در دسترس خواهند بود و قیمت آنها چه تفاوتی با یکدیگر خواهد داشت. با این حال انتظار می‌رود در روزهای آینده اطلاعات بیشتری درخصوص آنها منتشر شود.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *