فهرست بستن

رونمایی از Nubia Red Magic 6 در روز 4 مارس – کمربندهای بازی را ببندید

بازار گوشی‌های هوشمند خیلی وقت است که به سه دسته گوشی‌های ساده، تاشو و گیمینگ تبدیل شده است. از این رو دست تولید کننده‌های تولید کننده گوشی هوشمند بیشتر از همیشه باز شده است و کمپانی‌های زیادی حرفه خود را در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند مخصوص بازی دیده‌اند. کمپانی نوبیا یکی از تولید کننده‌های گوشی‌های هوشمند است که در زمینه ساخت گوشی مخصوص بازی خود را ثابت کرده است. بعد از بحث‌های طولانی بلاخره رونمایی از Nubia Red Magic 6 به احتمال زیاد قطعی شده است و باید واکنش‌ها را در این زمینه نگاه کنیم.

نوبیا از سال گذشته تست و آزمایش‌های خود را بر روی Red Magic 6 شروع کرده بود و حال یکی از اعضای این کمپانی با نام Ni Fei به طور قطعی زمان رسمی معرفی این دستگاه را مشخص کرده است. به گفته این شخص رونمایی از Nubia Red Magic 6 در روز 4 مارس تنها در چین انجام خواهد شد. همچنین در این روز کمپانی Realme نیز قرار است از GT 5G خود رونمایی کند.

رونمایی از Nubia Red Magic 6

در پستی که از سمت این شخص داخل سایت Weibo منتشر شده است مشخص شد که این گوشی هوشمند با 4 سخت افزار کلیدی قدرتمند وارد بازار خواهد شد. اولین و کلیدی‌ترین مورد، پردازنده این دستگاه است که به احتمال بسیار زیاد اسنپدراگون 888 خواهد بود. در کنار این مورد، به سرعت شارژ این دستگاه نیز اشاره شده است که طبق تجربه قبلی به احتمال بسیار قوی سرعتی بالای 90 وات خواهد بود. در کنار این مورد گوشی‌های مخصوص بازی همگی از نرخ لمس بسیار بالایی برخوردار هستند و این دستگاه نیز از این قائده مستثنی نیست.

تا به این لحظه ظرفیت باتری 4500 میلی آمپر ساعتی، سرعت شارژ 120 وات از این دستگاه طبق تیزرهای منتشر شده مشخص شده است. اما با این حال باید دید تا روز معرفی شرایط گفته شده به همین صورت باقی خواهد ماند یا نوبیا در لحظه آخر دست به تغییر مشخصات این دستگاه خواهد زد. یکی از نکاتی که باید به آن اشاره کنیم، نرخ بروزرسانی نمایشگر نوبیا رد مجیک 6 است که به احتمال زیاد 144 هرتز خواهد بود. با توجه به این نرخ بروزرسانی، در صورتی که نوبیا از یک باتری 120 هرتزی استفاده کند. ممکن است با مشکل در طول زمان کاهش عمر باتری مواجه شود.

بیشتر بخوانید: نسل جدید گوشی گیمینگ نوبیا، Red Magic 3S با سخت‌افزار قدرتمند معرفی شد

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *