رندرهای جدیدی از گوشی گلکسی Z Flip 3 منتشر شد؛ حاشیه باریک تر نمایشگر

تاکنون رندرهای مختلفی از گوشی تاشوی بعدی سامسونگ یعنی گلکسی زد فلیپ 3 منتشر شده است. اکنون نیز رندر جدیدی از این گوشی تاشو در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده و نشان می‌دهد حاشیه اطراف نمایشگر گوشی زد فلیپ 3 باریک‌تر بوده و قاب فلزی نازک‌تری نسبت به نسل قبل بهره می‌برد.

حساب کاربری IceUniverse در شبکه اجتماعی Weibo تصاویر جدیدی از نمایشگر گوشی گلکسی Z Flip 3 به اشتراک گذاشته که نشان از حاشیه‌های باریک‌تر اطراف نمایشگر و قاب فلزی نازک‌تر نسبت به نسل قبل دارد.

بنا بر ادعای IceUniverse طراحی گوشی جدید تاشوی سامسونگ نسبت به نسل قبل شاهد تغییرات قابل توجهی خواهد بود تا ظاهر آن مدرن‌تر و باکیفیت‌تر به‌نظر بیاید. در ادامه نیز می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهد کنید.

قطعاً حاشیه‌های زیاد اطراف نمایشگر یک گوشی، ظاهر آن را از مدرن بودن دور می‌کند و دغدغه طراحان بر این است که تا جای ممکن مقدار این حاشیه را کمتر کنند. حال به‌نظر می‌رسد سامسونگ دست به کار شده و قصد دارد این نقص را تا حدودی برطرف کند.

بر همین اساس احتمالاً گلکسی زد فلیپ 3 دارای ظاهر بهتری بوده و این اولین قدم در طراحی آن محسوب می‌شود. رندر جدید منتشر شده هم نشان‌دهنده حاشیه کم نمایشگر بوده و انتظار می‌رود که مقدار آن از 3.8 میلی‌متر بیشتر نشود.

در همین رابطه بخوانید:

هدف بلندپروازانه سامسونگ: فروش 7 میلیون گوشی تاشو در سال جاری!
– گوشی های تاشوی جدید سامسونگ تا پایان مرداد معرفی می‌شوند؛ همه چیز به عدم معرفی سری گلکسی نوت 21 اشاره دارد!
– تصاویر اولیه گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ منتشر شد
گوشی‌های Z Fold3 و Z Flip2 سامسونگ اولین تاشوهای با گواهی IP خواهند بود

همچنین تصاویر منتشر شده حاوی اطلاعات دیگری در مورد بدنه گوشی است به‌طوری‌که طراحی قاب پشتی آن، حس فلز بودن را به کاربر منتقل نمی‌کند. البته بعید به‌نظر می‌رسد سامسونگ بدنه گوشی گلکسی Z Flip 3 را از جنس پلاستیک طراحی کند ولی قاب این گوشی نازک‌تر از نسل قبلی خود خواهد بود.

نکته دیگری که در این رندرها مشهود است مربوط به دوربین سلفی گوشی تاشوی سامسونگ بوده و به‌نظر می‌رسد سامسونگ برخلاف گوشی زد فولد از دوربین سلفی زیر نمایشگر در این گوشی استفاده نکند چون در تصاویر شاهد وجود ناچ حفره‌ای در نمایشگر این گوشی هستیم.

در انتها باید گفت هیچکدام از این اطلاعات توسط سامسونگ تایید نشده و حدود دو ماه به زمان رونمایی از گلکسی Z Flip 3 باقی مانده است. حال باید منتظر ماند و دید در آینده چه اطلاعات دیگری در رابطه با این گوشی به بیرون درز خواهد کرد.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *