فهرست بستن

رقابت اینستاگرام و تیک تاک و احتمال برنده شدن اینستاگرام در بخش مالی

رقابت اینستاگرام و تیک تاک از چند سال پیش شروع شده است ولی هیچ وقت کسی فکرش را نمی‌کرد که برنامه تیک تاک از تبلیغات ساده در شبکه‌های مختلف به چنین تعداد کاربری برسد و بتواند چنین درآمدی را کسب نماید. وضعیت تیک تاک در آمریکا رو به اتمام است و اینستاگرام از این فرصت استفاده کرده است.

البته نمی‌توان گفت که اینستاگرام از این فرصت سو استفاده کرده است بلکه تمام کاربران آمریکایی تیک تاک درحال حاضر نگران از دست خارج شدن تیک تاک در آمریکا هستند و اینستاگرام سعی کرده است با اینکار نگرانی این افراد را کم کند. رقابت اینستاگرام و تیک تاک درحال حاضر بر پول است و اینستاگرام با رونمایی از برنامه Reels توانسته است تا حد زیادی این رقابت را به طور کامل برنده شود.

اسنپ چت تا مدت زمان زیادی بین تمام مردم دنیا محبوب‌ترین برنامه موجود بر روی گوشی‌های هوشمند بود و با وجود اینکه هنوز هم یکی از معروف‌ترین برنامه‌های موبایلی است اما برنامه‌های مشابه با آن با کاربرد‌های بیشتر زیاد شده است.

از آنجایی که بسیار از کاربران معروف تیک تاک با توجه به وضعیت نامشخص تیک تاک ویدیوهای خود را از تیک تاک به اینستاگرام منتقل کرده‌اند، توسعه دهندگان فیسبوک تصمیم به عرضه یک برنامه مستقل از اینستاگرام برای انجام این کار‌ها کرده است. اسم این برنامه Reels است و ظاهرا از نظر ظاهر و رابط کاربری از تیک تاک نیز در وضعیت بهتری قرار دارد.

رقابت اینستاگرام و تیک تاک با پرداخت به کاربران همراه شده است

بر اساس گزارش جدید رسیده از روزنامه Wall Street ظاهرا اینستاگرام درحال جذب کاربران معروف تیک تاک با پرداخت هزینه به آن‌ها است تا بتواند آن‌ها را به شبکه Reels جذب نماید. همچنین به غیر از این مورد اینستاگرام اعلام کرده است که شبکه Reels به طور کامل برای کسب درآمد و درآمدزایی مناسب خواهد بود و تمام تولید کنندگان محتوا قادر هستند تا از این شبکه برای درآمد زایی استفاده نمایند.

تمام این وضعیت به دلیل نامشخص بودن شرایط TikTok در آمریکا به وجود آمده است و دولت آمریکا قصد دارد تا به زودی برنامه تیک تاک را به احتمال زیاد در این کشور به دلیل مسائل امنیتی مسدود کند. نظر شما در این باره چیست؟

بیشتر بخوانید: کپی‌برداری اینستاگرام این بار از TikTok با ارائه قابلیتی به نام “Reels”

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *