رئیس جمهور فرانسه از بازیکنان و بازی‌های ویدئویی عذرخواهی کرد

رئیس جمهور فرانسه از بازیکنان و بازی‌های ویدئویی عذرخواهی کرد

چندین ماه پیش که فرانسه درگیر اعتراضات بود، امانوئل مکرون، رئیس جمهور این کشور، اعلام کرد که بازی‌های ویدئویی مقصر اوضاع بد خیابان‌ها هستند. 

<!–

–>

او با این ادعا که بازی‌‌های ویدئویی جوانان را از خود بی‌خود کرده است، به شعور مردم کشور خودش و گیمرها در سراسر جهان توهین کرد. حالا پس از سه ماه او نامه‌ای طولانی نوشته و از همه به خاطر این اشتباه عذرخواهی کرد. مکرون در نامه خودش اشاره کرد که خشونت را محکوم می‌کند، نه بازی‌های ویدئویی را.


مطلب پیشنهادی:آیا اقتباس از بازی های ویدیویی ترند بعدی سینمای جهان است؟وقت خداحافظی با ژانر ابرقهرمانی!
آیا اقتباس از بازی های ویدیویی ترند بعدی سینمای جهان است؟آیا اقتباس از بازی های ویدیویی ترند بعدی سینمای جهان است؟

مکرون در ادامه این نامه ذکر کرده که ویدئو گیم یک فرهنگ و یک سرگرمی عالی هست و بازی‌ها زمینه‌ای برای آزمایش‌های هنری و فضایی جذاب برای یادگیری هستند که همه هنرها را در هم می‌آمیزد. رئیس جمهور این کشور به بازی‌های Assassin’s Creed و Dofus (یک بازی MMORPG از Ankama) نیز اشاره کرد که توسط استعدادهای فرانسوی ساخته شده‌اند و به آن‌ها افتخار می‌کند.  

رئیس جمهور فرانسهرئیس جمهور فرانسه

این تغییر عقیده خیلی عجیب به نظر می‌رسد، چون مکرون تا چند ماه پیش بازی‌های ویدئویی را عامل عادی سازی خشونت می‌دانست. او حالا برنامه‌ریزی کرده تا سال ۲۰۳۰ استعداد بیشتری در فضای گیمینگ و ورزش الکترونیک رشد دهند. به نظر می‌رسد که رئیس جمهور فرانسه سعی در جبران اشتباهات خود دارد، اما معلوم نیست که چقدر صداقت در نامه‌ او وجود دارد. 

امانوئل مکرون به بازی Assassin’s Creed اشاره کرد بود و بد نیست یادی از نسخه Assassin’s Creed Unity کنیم که در فرانسه جریان داشت. شما در این بازی وظیفه داشتید به عنوان یک قاتل انقلابی، سیاست‌مدار قدرتمند لوئی میشل لو پلتیه را ترور کنید. 


مطلب پیشنهادی:۲۰ اقتباس برتر از بازی های ویدیویی که در آینده می‌آینداستخراج محتوا از دل بازی‌ها
۲۰ اقتباس برتر از بازی های ویدیویی که در آینده می‌آیند۲۰ اقتباس برتر از بازی های ویدیویی که در آینده می‌آیند


بررسی بازی مورتال کمبت ۱

رئیس جمهور فرانسه از بازیکنان و بازی‌های ویدئویی عذرخواهی کرد ویجیاتورئیس جمهور فرانسه از بازیکنان و بازی‌های ویدئویی عذرخواهی کرد ویجیاتو

Adblock test (Why?)

لینک منبع

whistle

doornegar.com

این وبلاگ، جایگزین سیگار برای نگارنده آنست. ظاهربین نباشیم و ظاهرسازی هم نکنیم. این رسانه، متعهد است سکان جهت دهی افکار عمومی را از بوق های تبلیغاتی سنتی و زرد پس بگیرد. تم(پوسته) این بنگاه بازنشر خبر، ترکیبی از رنگ سبز واتساپ، پیمایش بینهایت اینستاگرام و دارک مود توییتر هست. انواع تبلیغات و آگهی شما پذیرفته می شود. برای رزرو جایگاه پیام بازرگانی خود، به شماره ۰۹۳۰۴۲۸۲۵۳۱ پیغام واتساپی دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.