فهرست بستن

دواین جانسون و اعضای خانواده او مبتلا به ویروس کرونا شدند

دواین جانسون که در دو سال اخیر پردرآمدترین بازیگر دنیای سینما و تلویزیون بوده است و در حال بازگشت به مراحل فیلم‌برداری آثار بعدی خود بود، متوجه شد که مبتلا به بیماری کرونا شده است. همچنین درکنار او تمام اعضای خانواده‌ی وی هم مطابق آزمایش مبتلا به کرونا شده‌اند. در نتیجه آن‌ها باید چند هفته‌ای را در قرنطینه‌ی خانگی بگذرانند.

راک در یک ویدیو حدودا ۱۱ دقیقه‌ای، صحبت‌های مهمی با طرفداران خود داشت: «این پیام من خطاب به همه‌ی شما در تمامی نقاط کره‌ی زمین است. منظم بمانید. سیستم ایمنی خود را تقویت کند. به حفظ سلامتی خود تعهد داشته باشید. ماسک استفاده کنید. از خانواده‌ی خود محافظت کنید. از تجمع و دورهمی‌ پرهیز کنید و از حضور در محل‌های شلوغ سخت‌گیر باشید.»

دواین جانسون / Dwayne Johnson مسئول سخنرانی

او در ادامه‌ی صحبت‌های خود می‌گوید: «باتوجه‌به محل زندگی شما باید بگویم که صبح به خیر، ظهر به خیر یا عصر به خیر. در هر حالت، در هر نقطه از دنیا که سکونت دارید، باید این پیام را به شما مخابره کنم. زیرا می‌خواهم یک حقیقت راجع به وضعیت فعلی خود را با شما در میان بگذارم. همسر من لارن، دو دختربچه‌ی ما و خود من با انجام آزمایش متوجه شدیم که مبتلا به کووید 19 هستیم. این یکی از سخت‌ترین حقایقی بود که باید به‌عنوان یک خانواده با آن کنار می‌آمدیم. شخصا خود را مقابل چالش بزرگی می‌بینم که باید آن را پشت سر بگذارم.

من در گذشته هم شرایط خاص را تجربه کردم و حتی بارها ضربات زیادی را پذیرفتم. چالش‌هایی داشتم و آن‌ها را فراموش نمی‌کنم. اما ابتلا به کووید 19/کروناویروس سخت‌تر از تحمل وضعیت مالی بد یا پذیرش درد شکستگی‌ها و زخم‌های بدنی است. این بیماری درد بیشتری نسبت به همه‌ی آن‌ها دارد. زیرا اولویت من در زندگی حفاظت از خانواده و فرزندانی است که به من بخشیده شدند. اولویت همه‌ی ما باید پشت سر گذاشتن کووید 19 باشد؛ سلامت ماندن و قدرتمندتر شدن».

حس‌وحال خود را مثبت نگه دارید و از همه مهم‌تر، به دیگر انسان‌هایی که کنار شما روی کره‌ی زمین زندگی می‌کنند، اهمیت بدهید. دوستان من، سلامت بمانید! – دواین «راک» جانسون

باتوجه‌به صحبت‌های دواین جانسون به نظر می‌رسد که خوش‌بختانه خانواده‌ی او طی هفته‌های گذشته خطر اصلی را پشت سر گذاشته است و اکنون در دوران نقاهتِ پس از ابتلا به ویروس کووید 19 به سر می‌برد؛ ویروسی که یک بار دیگر به یاد همه آورد که فارغ از جایگاهی که داریم، در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی نمی‌توانیم شخصی به جز خود را برای ابتلا به آن سرزنش کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *