درباره آپدیت جدید گوشی گلکسی A51 سامسونگ چه می دانیم

ساعاتی قبل برخی دارندگان گوشی محبوب گلکسی A51 سامسونگ خبر از انتشار یک آپدیت جدید داده‌اند که هنوز تغییرات آن به طور کامل روشن نیست. با این حال می دانیم جدیدترین آپدیت گلکسی A51 سامسونگ آخرین وصله‌های امنیتی اندروید را با خود دارد. در ادامه درباره جدیدترین آپدیت Galaxy A51 بیشتر بدانید.

این آپدیت جدید که ساعاتی قبل در روسیه گزارش شده، با PDAاA515FXXU5EUG2 منتشر شده است و وصله‌های امنیتی اندرویدی تا ماه ژوئیه 2021 را با خود دارد. با این وجود مدل نام گذاری آپدیت‌های سامسونگ احتمالاً نشان می‌دهد این آپدیت تغییراتی فراتر از وصله‌های امنیتی اندروید را با خود دارد. متأسفانه در حال حاضر چیزی درباره این تغییرات و قابلیت‌های جدید احتمالی نمی‌دانیم.

آپدیت جدید گلکسی A51 تنها چند هفته پس از انتشار وصله‌های امنیتی ژوئیه 2021 برای اندروید منتشر می‌شود. به این ترتیب تاکنون سامسونگ این آپدیت را برای 41 گوشی خود عرضه کرده است.

Samsung-Galaxy-A51-1.jpg

در صورتی که شما هم جزء دارندگان گوشی گلکسی A51 سامسونگ هستید، به زودی آپدیت حاوی وصله‌های امنیتی ژوئیه 2021 را دریافت خواهید کرد. طبق معمول سامسونگ آپدیت‌های جدید خود را با فاصله برای مناطق مختلف عرضه می‌کند و همه کاربران یکجا آن را دریافت نمی‌کنند.

شما می‌توانید با مراجعه به مسیر Settings > Software update > Download and install، در دسترس بودن این آپدیت برای گوشی گلکسی A51 خود را به طور دستی بررسی کنید.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *