فهرست بستن

دانلود کنید: درایور جدید Adrenalin 20.11.2 WHQL برای کارت‌های گرافیک AMD

همان‌طور که می دانید، در نهایت زمان NDA بررسی و انتشار نتایج کارت‌های گرافیک AMD RX 6800/XT به پایان رسیده و به تازگی شاهد بررسی‌های مستقل از این خانواده بوده‌ایم. در همین راستا، AMD نیز به طور رسمی درایور جدید خود برای تمامی کارت‌های گرافیک تیم سرخ منتشر کرد. همین حالا می‌توانید درایور Adrenalin 20.11.2 WHQL را دانلود کنید.

در حالی که AMD در اواسط آبان ماه آخرین درایور گرافیکی خود را منتشر کرده بود، با راه اندازی کارت‌های گرافیک RX 6800/XT، ای‌ام دی درایور جدید خود با نام Adrenalin 20.11.2 WHQL را برای گیمرها منتشر کرده است. از جمله مهم‌ترین قابلیت‌های این درایور، پشتیبانی تکمیلی و کامل از کارت‌های گرافیک Radeon RX 6800 XT و Radeon RX 6800 است.

دیگر ویژگی این درایور، پشتیبانی بهینه از بازی World of Warcraft: Shadowlands است. از جمله دیگر ویژگی و بهینه سازی های درایور Adrenalin 20.11.2 WHQL می‌توان به بهبودهای متعدد در کارت‌های گرافیک سری RX 500 اشاره کرد؛ به عنوان مثال می‌توان به مشکل سازگاری برخی از مانیتورهای مبتنی بر فناوری Radeon FreeSync با کارت‌های گرافیک RX 500 اشاره کرد.

MX-7.jpg

برطرف ساختن مشکلات ماوس در بازی Serious Sam 4، عدم شناسایی دقیق تنظیمات پس حالت خواب در کارت‌های گرافیک RX 500، برطرف ساختن مشکلات کارت‌های گرافیک سری RX 5700 در بازی Xuan-Yuan Sword VII، رفع مشکلات بازی Crysis Remastered با کارت‌های گرافیک RX 6000  و رفع برخی از مشکلات جزئی کارت‌های گرافیک RX 5700 با DX12 و ناسازگاری در حین اجرای برخی از فناوری‌ها در بازی‌ها، از جمله دیگر بهبودها و تغییرات این درایور به شمار می‌رود.

شایان ذکر است که برخی از مشکلات همچنان در این درایور نیز ادامه خواهند داشت. تمامی کارت‌های گرافیک AMD، می‌توانند از درایور جدید Adrenalin 20.11.2 WHQL استفاده کنند. همین حالا می‌توانید درایور جدید Adrenalin 20.11.2 WHQL را برای کارت‌های گرافیک AMD دانلود کنید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *