فهرست بستن

دانلود کنید: برنامه ClockTuner for Ryzen برای افزایش کارایی سیستم های Ryzen

پردازنده‌های AMD Ryzen به شدت فرکانس و تأخیر حافظه حساس هستند اما اگر بتوان تایمینگ ها و تنظیمات مناسبی اعمال کرد، می‌تواند به کارایی بهتری دست پیدا کرد. خبر خوب اینکه جدیدترین نگارش از برنامه ClockTuner for Ryzen (CTR) امکان انجام همه این کارها را به شما می‌دهد.

با توجه به این موضوع که پردازنده‌های AMD Ryzen به شدت به تنظیمات حافظه حساس هستند، یافتن تنظیمات مناسب می‌تواند به شدت زمان بر و دشوار باشد. خوشبختانه یک کاربر با نام مستعار 1usmus اقدام به طراحی و عرضه یک ابزار کوچک به نام ClockTuner for Ryzen (CTR) کرده است که با استفاده از آن می‌توان بهترین فرکانس، ولتاژ، تایمینگ و تنظیمات حافظه را برای پردازنده‌های Ryzen به دست آورد تا کارایی به حداکثر برسد.

UoKpy2DX5ISVmGnm.jpg

کاربرانی که از برنامه ClockTuner for Ryzen استفاده کرده‌اند، خبر از افزایش کارایی دو رقمی داده‌اند که مطمئناً وسوسه کننده است و نمی‌توان به سادگی از کنار آن گذشت.

برنامه ClockTuner for Ryzen این امکان را به کاربر می‌دهند تا بهترین تنظیمات را برای اورکلاک کردن حافظه رم در سیستم‌های Ryzen به دست بیاورد. این برنامه در هر نسخه جدید بهبود می‌یابد و قابلیت‌های ازه ای دریافت می‌کند. در نگارش اخیراً عرضه شده 1.1 شاهد بهبود رابط کاربری و اضافه شدن الگوریتم‌های چک داخلی برای اطمینان از مناسب بودن فرکانس هستیم تا به ولتاژ دراپ نینجامد.

به طور کلی موتور برنامه ClockTuner for Ryzen بهبود یافته است و حالا بیشتر از هر زمان دیگری می‌توانید روی آن حساب باز کنید. برای دانلود نگارش جدید 1.1 برنامه ClockTuner for Ryzen کلیک کنید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *