فهرست بستن

داستان اسباب‌بازی ۴ اشک‌تان را در می‌آورد

داستان اسباب‌بازی ۴ اشک‌تان را در می‌آورد | دیجی‌کالا مگ

اسماعیل دلخموش اسماعیل دلخموش

۶ مهر ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۰
28 سپتامبر 2018

تیم آلن صداپیشه کاراکتر باز لایتیر در انیمیشن «داستان اسباب‌بازی‌ ۴» ( Toy Story 4) در مصاحبه‌ای با تعریف و تمجید فراوان‌ از قسمت چهارم این مجموعه که قرار است سال ۲۰۱۹ اکران شود، گفته بعضی از صحنه‌ها به قدری احساسات‌برانگیز است که اجرای آن‌ها واقعا کار دشواری بوده.

تیم آلن در این باره می‌گوید با اثری سرگرم‌کننده، بامزه، بزرگ و عاطفی طرف خواهیم بود. او به این موضوع اشاره کرده که در پایان انیمیشن صحنه‌هایی وجود داشته که اجرای آن‌ها برایش از نظر احساسی واقعا دشوار بوده.

آلن از اولین قسمت مجموعه داستان اسباب بازی که یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های پیکسار است و در سال ۱۹۹۵ پخش شد صداپیشه نقش باز لایتیر بود. قسمت دوم مجموعه سال ۱۹۹۹ ساخته شد و بعد از یک وقفه طولانی قسمت سوم در سال ۲۰۱۰ تولید شد. حال دوباره پس از ۹ سال قرار است اواخر خردادماه سال ۹۸ شاهد یک قسمت جدید از داستان اسباب‌بازی باشیم.
داستان اسباب‌بازی ۴ را جاش کولی کارگردانی می‌کند. یکی از هنرمندانی که پیش از این در اغلب انیمیشن‌های موفق پیکسار حضور داشته و در تیم ساخت این آثار ایفای نقش کرده است. همچنین فیلم‌نامه این انیمیشن توسط همان تیمی نوشته می‌شود که در قسمت‌های قبلی مجموعه حضور داشتند. اغلب صداپیشگان اثر هم همان‌هایی هستند که در قسمت‌های قبلی حضور داشتند از جمله تام هنکس در نقش وودی و تیم آلن در نقش باز.
تا جایی که فعلا مشخص شده داستان قسمت جدید درباره سفر وودی و باز است؛ سفری برای پیدا کردن بو پیپ که وودی به او علاقه ویژه‌ای دارد. ظاهرا داستان اسباب‌بازی ۴ بسیار احساسات‌برانگیز از کار درآمده، دست کم اگر نظر یکی از صداپیشگان اصلی آن را جدی بگیریم‌.
تیم آلن در این باره می‌گوید با اثری سرگرم‌کننده، بامزه، بزرگ و عاطفی طرف خواهیم بود. او به این موضوع اشاره کرده که در پایان انیمیشن صحنه‌هایی وجود داشته که اجرای آن‌ها برایش از نظر احساسی واقعا دشوار بوده. باید تا سال آینده منتظر باشیم تا ببینیم نظرات تیم آلن چقدر به واقعیت نزدیک است.

Let’s block ads! (Why?)

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *