فهرست بستن

خالق Mortal Kombat: کنسول Xbox Series S به مانند آیفون های ارزان قیمت به فروش می رود

کنسول Xbox Series S که به تازگی از سوی «مایکروسافت» معرفی شده است، می تواند گیمرهایی که با قیمت 500 دلاری کنسول Xbox Series X مشکل دارند را به سمت خود جذب کند. اینک این کنسول از نظر یکی از غول های صنعت بازی، با iPhone ارزان قیمت مقایسه شده و فروشی کم نظیر را برای آن متصور شده است!

کنسول ایکس باکس سری اس، به عنوان یک نسخه اقتصادی و ارزان قیمت، از سوی مایکروسافت با قیمت 299 دلار معرفی شد. این کنسول جایگزین بلقوه Xbox Oneها بوده و می تواند بازی ها را با رزولوشن های 1080p و 1440p، اجرا کند. این در حالی است که ایکس باکس سری اس از قابلیت رهگیری پرتو نور نیز بهره خواهد برد.

آقای Ed Boon، خالق سری بازی های مشهور Mortal Kombat به تازگی در زمینه این کنسول اقتصادی اطلاعات جالب توجهی را مطرح کرده است. به گفته آقای Ed Boon، کنسول زبه خوبی می تواند پرفروش ترین کنسول نسل بعدی این شرکت شود. مایکروسافت اعلام کرده است که کنسول آنها متوجه این مسئله شده اند که برای بسیاری از گیمرها، نرخ فریم از رزولوشن های بالا نظیر UHD/4K مهم تر است؛ Xbox Series S با تراشه گرافیکی که نزدیک به سه برابر قوی تر از Xbox One است، برای این دسته از گیمرها طراحی شده است.

XboxSeriesXandS.jpg

آقای Ed Boon کنسول Xbox Series S را با گوشی های ارزان قیمت آیفون نظیر SE/11 مقایسه کرده است؛ اشاره وی به فروش بالای این دو محصول از آیفون است. آقای بون در توییتر خود گفت: دقیقا به مانند گوشی های های آیفون SE و 11، کنسول ایکس باکس سری اس نیز با قیمت 299 دلاری خود، به خوبی می تواند بهترین فروش در نسل بعدی Xbox را برای مایکروسافت به همراه داشته باشد.

Xbox Series S و Xbox Series X از تاریخ 10 نوامبر وارد بازارهای جهانی شده و پیش فروش آنها نیز از 22 سپتامبر آغاز خواهد شد. انتخاب شما کدام کنسول بازی خواهد بود؟

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *