حمایت جمعی از حقوقدانان و وکلای دادگستری از دکتر سعید جلیلی

باسمه تعالی

نامه چند هزار نفر از جامعه بزرگ حقوقی کشور خطاب به مردم عزیز ایران اسلامی در حمایت از دکتر سعید جلیلی

مردم شریف ایران

سلام علیکم؛

علی رغم اینکه کشور عزیزمان برخوردار از نظامی منبعث از خواست مردم و متکی به اراده آنان برای تحقق آرمان‌های اصیل و باورهای عمیق و تأمین منافع جمیع مردم می‌باشد، همه می‌دانیم که با گذشت ۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان شاهد آن هستیم که مشکلات عدیده‌ای در حوزه‌های مختلف خصوصا اقتصادی، با وجود دستاوردهای بسیار بزرگ و غیرقابل کتمان، پیش روی مردم عزیزمان وجود دارد و برطرف ساختن این مشکلات و رسیدن به دستاوردهای بزرگتر، نیازمند چاره اندیشی دقیق و فوری است.

برنامه‌ریزی دقیق، تلاش شبانه روزی، امید به آینده، استفاده از تمام ظرفیت‌های کشور که منوط به شناخت جامعی از آن‌هاست، برای عبور از این مشکلات و رسیدن به آن اهداف عالیه، ضروری است. در همین رابطه بر همگان روشن است هرکشوری مادامی که لوازم پیشرفت و توسعه و کارآمدی را مهیا نسازد، و از مدیرانی توانمند و معتقد به ملت و آرمان‌های بلند آنها برخوردار نباشد، در مسیر رشد و تعالی کشور و حل ابرمسائل و مشکلات مردم نیز توفیر چندانی نخواهد داشت. قانون‌گذار اساسی نیز با شناخت جامعی که از این موضوع داشته است و با توجه به جایگاه رفیع و نقش بی‌بدیل رئیس جمهور در تحقق این امور مهم در اصل ۱۱۵ قانون اساسی، شرایطی ممتاز و ویژه را برای شخص رئیس جمهور برشمرده است.

اکنون که عرصه انتخابات ریاست جمهوری است و مردم شریف ایران اسلامی در فراغ شهادت دولت مردی کارآمد، متعهد و صادق‌الوعد، عزم خود را به منظور شرکت در مرحله دوم انتخابات و آفرینش حماسه‌ای دیگر جزم نموده و با مشارکت گسترده و آگاهانه خود، بدخواهان مردم و کشور را مأیوس می‌سازند، مقتضی است با انتخاب فردی شایسته و مسئولیت پذیر و کاردان برای تصدی چنین جایگاهی، از حقوق خود صیانت نموده و پیشرفت آینده کشور و تأمین منافع و محیط کار و اشتغال فرزندانشان را تضمین نمایند.

بر این اساس جمعی از جامعه بزرگ حقوقی کشور متشکل از حقوقدانان، وکلا و اساتید دانشگاه‌ها، پس از بررسی‌های بسیار و با شناخت کامل از داوطلبان و به دور از هرگونه رویکرد جناحی و منفعت طلبی، دکتر سعید جلیلی را به جهات متعدد برای تحقق منافع مردم و کشور کارآمدتر دانسته و رأی به ایشان را در این برهه‌ی مهم و حساس برای اعتلای ایران و ایرانی، ضروری می‌داند. لذا همه شما مردم عزیز ایران اسلامی را به مشارکت گسترده در انتخابات و رأی به ایشان دعوت می نماید. در پایان امید است با عنایات حضرت حق تعالی، بهترین و شایسته‌ترین دستاوردها نصیب مردم همیشه قهرمان، و عزیز و شریف ایران اسلامی‌باشد.

Adblock test (Why?)

اینجا امضا کنید


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.