حذف قابلیت Fleets توییتر – اقرار به شکست مدیران این شرکت

برنامه توییتر قابلیت جدید Fleets خود را در کمتر از یک سال به کلی نابود خواهد کرد و آخرین تاریخ فعالیت Fleets ها در برنامه توییتر سوم آگوست خواهد بود. برای جزئیات بیشتر حذف قابلیت Fleets توییتر با ما همراه باشید.

چگونگی حذف قابلیت Fleets توییتر

قابلیت Fleets توییتر در مدت کوتاهی به این شبکه اجتماعی اضافه شد و بسیاری از کاربران به قصد هدف قرار دادن دیگران و ایجاد آزار و اذیت از آن استفاده می‌کردند. همین موضوع سبب شد تا بسیاری به این فکر بیوفتند که آیا برنامه توییتر به چیزی مانند استوری اینستاگرام نیاز دارد یا خیر؟ جواب این سوال را ایلیا براون (معاون تولید محصول در توییتر) به این صورت عنوان کرده:

ما متوجه شدیم که با اضافه کردن قابلیت فلیت به توییر، افراد جدیدی را به این برنامه اضافه نکرده‌ایم و این یک مشکل اساسی است. چرا که ما فکر می‌کردیم این قابلیت در نهایت قرار است موجب جذب مخاطب برای شبکه اجتماعی شود اما با گذشت زمان متوجه شدیم که اینگونه نیست. اگر هر چند وقت یکبار رویکرد خود را تغییر ندهیم و ویژگی‌های آن را کم نکنیم، به آن بازخوردی که نیاز داریم نمی‌رسیم. همچنان به زیر نظر گرفتن کاربران این برنامه برای پیدا کردن روش بهتر سرویس دهی به آنان ادامه خواهیم داد.

حذف قابلیت Fleets توییتر – اقرار به شکست مدیران این شرکت ۲

تمام این‌ها در حالی است که قابلیت جدید Spaces نیز چند روزی است که به این برنامه اضافه شده و قرار است شرکت توییتر با آن آگهی‌های تبلیغاتی را در قالبی جدید به خورد کاربران خود دهد. در حالی که هنوز مشخص نیست وضعیت آن چگونه خواهد شد و همچنان این شرکت در حال تجزیه و تحلیل فیدبک‌های آن است. کیوان بیک پور (سرپرست محصولات شرکت‌های Brown و توییتر) در رابطه با این موضوع اظهار نظر کرده است.

هر چند که حذف یکباره قابلیت جدید باعث ضربه خوردن آن خواهد شد اما این شرکت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا تمام توان خود را باز آفرینی کند. توییتر در حال کار بر روی تعدادی از ویژگی‌های جدید است تا بتواند خدمات خود را به طور چشمگیری گسترش دهد. از طرف دیگر تصمیم توییتر به معنای عدم کارایی این ویژگی نیست بلکه شرکت هنور نحوه عملکرد افراد این شبکه اجتماعی را درک نکرده است. توییتر در طول این سال‌ها تمام تلاش خود را کرده است تا کاربران به صورت منظم پست بگذارند و تنها از توییت‌های دیگران استفاده نکنند. قالب جدید فلیت هم به همین منظور اضافه شد چرا که نحوه تعامل کاربران با آن در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و اسنپ چت تست شده بود.

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *