فهرست بستن

حذف اکانت های توییتری ایرانی و روسی توسط توییتر

توییتر دیروز سه شنبه اعلام کرد که حدود ۲۴۰ حساب کاربری مرتبط با ایران و ۱۰۰ حساب کاربری مرتبط با روسیه را حذف کرده است. حذف اکانت های توییتری ایرانی و روسی توسط توییتر در حالی انجام می شود که این شرکت قبلا هم اقدام به حذف اکانت های ایرانی و روسی کرده بود.

حذف اکانت های توییتری ایرانی و روسی توسط توییتر

شبکه اجتماعی توییتر تعدادی از حساب های کاربری مرتبط با ایران، روسیه و ارمنستان را مسدود کرد.

به نقل از gadgets، تویتر اعلام کرد که ۲۳۸ حساب کاربری مرتبط با ایران و ۱۰۰حساب کاربری مرتبط با روسیه را مسدود کرده است.

در بیانیه توییتر ادعا شده است:

حساب های روسی مسدود شده، در صدد ایجاد بی اعتمادی به آمریکا و اتحادیه اروپا در راستای منافع روسیه بوده ‎اند.

آموزش تغییر یوزرنیم توییتر در اندروید

این رسانه اجتماعی می گوید: حساب های مسدود شده مرتبط با ارمنستان، علیه جمهوری آذربایجان فعالیت داشته و صاحبان این حساب های کاربری، عناوین شخصیت های رسمی را جعل کرده بودند.

توییتر در ارتباط با دلیل مسدود شدن حساب‌های کاربری مربوط به ایران توضیحی ارائه نکرده است. توییتر در ماه های گذشته هم اقدام به حذف اکانت های دولتی و اشخاص ایرانی حاضر در این شبکه اجتماعی کرده بود.

حذف اکانت ها و شخصیت های سیاسی ایران در حالی در شبکه اجتماعی توییتر صورت می گیرد که استفاده از این شبکه اجتماعی برای مردم ایران ممنوع است و این شبکه اجتماعی در ایران فیلتر است!

توییتر حساب کاربری دونالد ترامپ را برای همیشه بست

توییتر در زمان انتخابات آمریکا و درگیری های به وجود آمده در مجلس سنا این کشور، حساب کاربری توییتر دونالد ترامپ و بسیاری از طرفداران وی را برای همیشه حذف کرد تا نشان دهد با هرگونه رفتار سیاسی در فضای این شبکه اجتماعی مخالف است و به شدت با این گونه رفتارها برخورد می کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *