فهرست بستن

حالت A Last Man Standing به بازی فیفا ۱۹ اضافه خواهد شد

حالت A Last Man Standing به بازی فیفا 19 اضافه خواهد شد

جدید ترین نسخه بازی فیفا یعنی FIFA 19 تا کنون سوپرایز های ویژه ای را برای طرفداران این عنوان ورزشی داشته که جزئیات برخی از آن ها مشخص شده است . بر همین اساس اخیرا اعلام شده است که یک ویژگی جدید به حالت بازی معمولی یا همان Kick-Off این عنوان اضافه خواهد شد .

همانطور که سایت های IGN و یوروگیم اعلام کرده اند ، حالت a Last Man Standing به مسابقات Kick-Off بازی فیفا ۱۹ اضافه خواهد شد و به گفته کارگردان خلاق این بازی  آقای Matt Prior این حالت ، از بازی FIFA Street سال ۲۰۱۲ الهام گرفته شده است . بر این اساس در این حالت بازیکنان هر بار با به ثمر رساندن گل یکی از بازیکنان خود را به صورت تصادفی از دست خواهند داد . در پایان هر تیمی که تعداد گل های بیشتری  زده باشد برنده خواهد شد البته باید به این نکته توجه کرد که اگر طبق قوانین فیفا تیمی کمتر از ۷ بازیکن در زمین داشته باشد بازنده خواهد بود .

این بدان معناست که هر چه بازیکنان هر چه بیشتر گل بزننده ، بازیکنان کمتری خواهند داشت و در مقابل حملات حریف آسیب پذیر تر خواهند بود . بازیکنان در این حالت برای برنده شدن باید با استفاده از یک استراتژی مناسب که می تواند دفاع اتوبوسی در زمین خود یا تیمی سراسر حمله باشد ،  تعداد گل های بیشتری نسبت  به حریف به ثمر برسانند اما در عین حال تعداد بازیکنانشان کمتر از مقدار قانونی نشود . نکته جالب در مورد این حالت این است که گزارشگران معروفی مانند Martin Tyler و Alan Smith این بخش از بازی را گزارش کرده و تفسیر های خود را با توجه به استراتژی بازیکنان در زمین در هنگام گزارش اعلام می کنند .

لازم به ذکر است که علاوه بر این ها در این حالت می توان برخی از موارد را شخصی سازی کرد . برای مثال می توان بخش داوری بازی را طور کامل غیر فعال کرد تا خطا ها ، کارت ها و آفساید در بازه محاسبه نشده و یا اینکه تنها گل هایی که با ضربه سر به ثمر می رسند محاسبه شوند . حالت A Last Man Standing تنها در بخش Kick-off بازی در دسترس خواهد بود و تنها کاربران می توانند به صورت محلی با دوستان خود به تجربه آن بپردازند و شاید بازخورد های کاربران موجب شود این حالت در  آینده به سایر بخش های بازی از جمله قسمت آنلاین اضافه شود .

بازی فیفا یکی از معتبر ترین عناوین ورزشی است که هر ساله در تلاش است تا تجربه ای غنی تر از شبیه سازی بازی فوتبال را به طرفداران این رشته ورزشی در جهان ارائه دهد و مطمئنن اضافه شدن بخش هایی مانند A Last Man Standing به جذابیت هر چه بیشتر این بازی کمک می کند . شایان ذکر است که بازی فیفا ۱۹ در تاریخ ۲۸ سپتامبر ( ۶ مهر ) برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان ، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد .

بازدید: 29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.