فهرست بستن

جزئیات جدیدی از نسخه بتای بازی Fallout 76 منتشر شد

جزئیات جدیدی از نسخه بتای بازی Fallout 76 منتشر شد

اخیرا خبر های مختلفی در مورد نسخه بتای جدید ترین عنوان بتسدا یعنی Fallout 76 منتشر شده که باعث سردرگمی طرفداران این بازی شده است . در ابتدا اعلام شد که تمامی کاربرانی که بازی Fallout 76 را پیش خرید کرده اند نسخه بتای بازی را دریافت خواهند کرد ( این نسخه در ابتدا برای کنسول ایکس باکس وان عرضه خواهد شد ) اما بروز رسانی اخیر بتسدا  ابهاماتی را برای کاربران به وجود آورده است .

این شرکت اخیرا اعلام کرده است که  در ماه اکتبر برخی از کاربران که بازی را پیش خرید کرده اند دعوت نامه تجربه نسخه بتا را دریافت خواهند کرد . استفاده از کلمه  ” برخی ” در این اعلامیه با این موضوع که تمامی کاربرانی که بازی را پیش خرید کرده اند می توانند به نسخه بتا دسترسی داشته باشند در تضاد است و موجب اعتراض کاربران شده است .

Pete Hines مدیر بازاریابی شرکت بتسدا اخیرا به این حواشی پاسخ داده است و اعلام کرده که بدیهی است که این خبر موجب سردرگمی کاربران شده است  . پیت می گوید : نسخه بتای اصلی بازی در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت اما ممکن است که تیم توسعه دهنده پیش از عرضه نسخه بتا نسخه محدودی را به صورت تصادفی در اختیار برخی از کاربرانی که بازی را پیش خرید کرده اند قرار دهد .

شایان ذکر است که بازی Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نوامبر ( ۲۳ آبان ) برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد و در حال حاضر زمان دقیق عرضه نسخه محدود و نسخه بتای بازی مشخص نیست . 

بازدید: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.